Menu
WomanOnly
Domácnost

Nemáte prostor v bytě? Začněte skladovat chytře

Téměř všichni se občas potýkáme s nedostatkem prostoru v domácnosti a přemírou věcí, které bychom si potřebovali někam odložit. Ideální řešení nabízejí skladovací prostory k pronájmu!

Proč zvolit skladovací kontejnery?

Známe to všichni. Hodně věcí, málo místa, malé úložné prostory. V době vysokých cen nemovitostí si mnozí z nás nemohou dovolit větší byt. Často tak žijeme na prostorově menších plochách, než jsme původně plánovali a které bychom pro všechen náš majetek potřebovali.

Sportovně aktivní jedinci, kteří mají kola, běžky, lyže a další objemné sportovní vybavení řeší kam je uklidit. Možností máme několik. Můžeme své věci odvézt na půdu na chalupu nebo si je uložit například u svých blízkých – a pak je otravovat pokaždé, kdy si je potřebujete zase vyzvednout. Ale no tak… Jde to přeci i jinak!

Dostatek místa v Brně

Ideálním řešením jsou skladovací kontejnery Diskont Depot. A v Brně naleznete rovnou dvě taková místa, v rámci Evropy pak dvanáct! Jde o velmi bezpečné uložení, při kterém je navíc zajištěna vysoká míra čistoty, a to vše za velmi příznivou cenu. V případě zájmu o pronájem skladovacích kontejnerů máte možnost výběru ze dvou velikostí –malý kontejner s plochou 6,7m2 anebo standardní kontejner s hezkými 13,5 m2. Na tomto prostoru bezpečně uložíte vaše sezónní vybavení, potřebné nářadí, ale i cokoliv dalšího, co zrovna potřebujete na čas dát pryč.

skladování

Benefity skladovacích kontejnerů

Kromě výhod ve formě bezpečného uložení majetku, jsou zde i další nesporné výhody. A těmi s největší pravděpodobností jiné typy úschoven nedisponují. Mezi hlavní benefity patří bezpečnost. Té je docíleno nejen skladováním kontejnerů v samostatném oploceném objektu, ten je navíc střežen 24 hodin denně. Každý majitel navíc dostane unikátní bezpečností kód k přístupu do areálu. Váš majetek pak ještě bude střežen visacím zámkem, to vše na bezpečném kontejneru vyrobeném z pevného masivu, který zkrátka vydrží opravdu téměř vše. Příjezd je možný až přímo k vlastnímu skladovacímu prostoru, takže zde můžete komfortně odložit i těžké předměty. Za zmínku také stojí to, že vaši soukromou „úschovnou“ můžete využívat 24 hodin denně, je to jen na vás. Pronájem je možný již od 1 měsíce. Kromě toho je zde i pohodlná možnost on-line rezervace.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nemáte prostor v bytě? Začněte skladovat chytře