Menu
WomanOnly
Domácnost

Nemáte v kuchyni místo na židle? Co takhle barové židle!

Malá kuchyně může způsobit velké problémy s uspořádáním nábytku. Když chceme, aby v kuchyni byl také prostor pro stravování, může se ukázat, že obyčejná židle zabere příliš mnoho místa. Barové židle jsou alternativní volbou!

Barové židle jsou velmi často používány také v kuchyních. Nejjednodušší modely mají pouze sedák na čtyřech nebo třech nohách. V prodeji dnes najdeme širokou škálu židlí, které lze snadno přizpůsobit mnoha interiérům – jak tradičním, tak i moderním.

Které barové židle se nejlépe hodí do kuchyně? Zveme Vás k nahlédnutí našich tipů, které jsme připravili společně s internetovým obchodem eZidle.cz!

Barová židle do kuchyně – co vybrat?

Když v kuchyni nemáme mnoho místa, měli bychom se určitě rozhodnout pro židle, které nezabírají příliš prostoru. Díky tomu je poté můžete snadno zasunout pod desku stolu nebo přisunout ke kuchyňské desce.

Vyšší barové židle budou perfektní. Tyto modely jsou velmi běžné v malých kuchyních nebo kuchyňských koutech. Zabírají velmi málo místa, jsou lehké a mobilní. Absence loketních opěrek a opěradel nám dovoluje, že mohou být postaveny vedle sebe a díky tomu nám šetří daný prostor. Vybrané kousky lze také skládat na sebe, abyste ušetřili ještě více místa.

Na výběr máme barové židle v mnoha variacích – které tedy budou nejlépe fungovat v kuchyni?

Nejlepší barové židle do kuchyně:

  • vyrobeny z kvalitních materiálů – na výběr máte modely vyrobené ze dřeva, kovu nebo také odolného plastu
  • pohodlné – židle s měkkým sedákem nám zaručuje maximální pohodlí
  • odolnost vůči nečistotám a snadné čištění – kvůli většímu nebezpečí znečištění by měly být tyto židle snadno udržovatelné
  • vhodné rozměry – zkontrolujeme, zda se konkrétní židle vejde tam, kam jí chceme umístit

Výše uvedené požadavky jsou dokonale splněny židlemi vyrobenými z kovového rámu s dřevěnými sedáky nebo čalouněnými ekologickou kůží, například židle Ringo a Chico z internetového obchodu eZidle.cz

Židle Ringo má minimalistický chromovaný nebo hliníkový podstavec se čtyřmi nohami – je zakončena vysoce kvalitním sedákem z přírodního dřeva s ozdobnými perforacemi. Sedák je k dispozici na výběr až v 10 barvách – lze ji přizpůsobit každé kuchyni. Židlíčku lze také ukládat jednu na druhou.

Stolička Chico má stejný rám jako židle Ringo – může být vyrobena z chromovaného kovu nebo hliníku. Je potažena měkkým čalouněným sedákem – můžete si vybrat z široké nabídky potahových materiálů vyrobených ze snadno čistitelných polyesterových vláken. Stoličku lze také čalounit ekologickou kůží s texturou podobnou přírodní kůži. Kůže se snadno udržuje v čistotě – vše, co musíte udělat, je pouze otřít místo vlhkým hadříkem.

Pokud hledáte stylové barové židle, které lze stohovat, máme pro Vás tip od eZidle.cz. Jedná se o barovou židli Mariquita, kterou využijete doma, ale i například ve firemní jídelně či mléčném baru.

Barové židle

eZidle.cz – zde nakoupíte nejlepší barové židle!

Hledáte dobrou židli do své kuchyně nebo jiného interiéru? Navštivte online obchod eZidle.cz!

Všechny dostupné židle v obchodě eZidle.cz jsou vysoce kvalitní modely od renomovaných výrobců – z pevných materiálů, k dispozici v mnoha barevných variantách – některé modely mají na výběr až ze 195 potahových tkanin!

Internetový obchod eZidle.cz poskytuje svým zákazníkům rychlou přepravu bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. Pokud se však ukáže, že nakoupené zboží nesplňuje Vaše požadavky, můžete jej vrátit, aniž byste za tuto službu museli platit.

Zveme Vás na prohlídku plnou krásy a estetična u specialisty na nábytek do domácnosti, ale i do kanceláře, a to na eZidle.cz.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Nemáte v kuchyni místo na židle? Co takhle barové židle!