Menu
WomanOnly
Móda a styl

Objev nejlepší boty na jaro

Konečně! Doba, na kterou jsme všichni čekali. Můžeme odložit dlouhé, péřové kabáty, šaly i čepice, protože jaro klepe na dveře! S příchodem jara ale nastává otázka, jaké jarní boty zvolit, aby zvládly jarní přízemní mrazíky nebo aprílové přeháňky. Sepsali jsme pár doporučení, aby vaše rozhodování při nákupech bylo o něco jednodušší. Pojďme na to.

Dr. Martens – obrněný transportér

Martensky jsou nesmrtelné a taky nezničitelné. Původně se jednalo o pracovní boty, pak si je oblíbila jedna subkultura za druhou až se z nich staly lifestylové boty, které najdeš snad v každém lifestylovém botníku. Na světě snad neexistuje bota, která má za sebou takovou pestrou historii, levou zadní zvládne sněhovou bouři i malé demolující štěně. Odolnější už je jen obrněný transportér. U Martensek navíc oceníš i to, jak jsou univerzální a budeš je moct vzít opravdu ke všemu. Navíc se vyrábí i ve veganské verzi, a tak hrdě zastupují i kategorii vegan bot.

boty Dr. Martens 1461

Vans Old Skool

Tyhle boty se pro ulice zkrátka narodili. Poznáš je podle charakteristické černé barvy, vaflové podrážky a bočního jazz stripu. Kdysi dávno je nosili jenom skejťáci, ale postupně si je oblíbilo spoustu jiných komunit a Old Skooly se najednou staly těma nejprodávanějšíma teniskama po celém světě. Dává tedy smysl, že Vans nemohl zůstat pouze u černé barvy, a tak si klidně můžeš Old Skooly nakoupit v různých barvách i provedeních a každý den nosit jiné. Tyto tenisky tě zkrátka nezklamou ani když jsou venku nulové teploty, ani když se venku honí všichni čerti.

tenisky vans old skool

Nike Blazer Mid

Jestli nefandíš látkovým teniskám, máme pro tebe další tip. Objev tenisky Nike Blazer Mid, úplně první basketbalový model od Nike. Mají kožený nepromokavý vršek, jsou kotníkové a zdobené semišovými detaily, čili úplně ideální základ pro jarní dny. Zvládnou totiž déšť, ale i sluníčko a navíc je sladíš s každým outfitem, na který jen pomyslíš. Tak to zkus! Blazery tě nezklamou.

tenisky Nike Blazer mid
Ohodnoťte tento článek:
2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Objev nejlepší boty na jaro