Menu
WomanOnly
Apetit

Obrázky na smoothie: umělecká díla, která můžete vypít

Máte rádi husté zeleninové a ovocné šťávy? Pak vás určitě dostanou díla, která má na svědomí třicetiletá obchodní analytička s duší umělce. Smoothie s obrázky totiž potěší nejen chuťové pohárky, ale i vaše oči.

Když se spojí láska k jídlu a umění

Hazel Zakaryia z Nového Zélandu pracuje sice v obchodní sféře, ale umělecký talent rozhodně nezapře. Se svým manželem si už dlouho moc ráda pochutnává na zdravých nápojích z čerstvého ovoce a zeleniny. Některá smoothie se jí však zdály na první pohled poněkud nudné. Proto Hazel napadlo znovu v sobě probudit lásku k malování a kreslení, která se u ní objevila už v dětství.

Recept na jogurtové smoothie s ovocem. Je ideální pro zdravé mlsání

Pouze přírodní suroviny

Začala ozdobením krémové dýňové polévky, na jejímž povrchu vytvořila ze smetany a pesta krásný rozvětvený strom. A další díla v podobě obrázků na smoothie byla další v pořadí. Pomocí přírodních ingrediencí, dřevěné špejle a kuchyňského nože vytváří na smoothie obrazy známých osobností a roztomilých zvířátek, která nyní objevuje celý svět. Ke svému kouzlení nejčastěji používá kurkumu, mléko či smetanu, čaj modrá matcha a také prášek z klitorie ternatské.

Originální záliba

Vytvoření jednoho díla vyžaduje notnou dávku trpělivosti a zabere jí až šest hodin času. Zdobení smoothie je ale jejím velkým koníčkem, jak sama říká, a tak ničeho nelituje. Chválí si i to, že ji její nová záliba donutí konzumovat každý den mnohem více čerstvých surovin. Probouzí tak svou kreativitu a zároveň dělá něco užitečného i pro své zdraví.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Obrázky na smoothie: umělecká díla, která můžete vypít