Menu
WomanOnly
Móda a styl

Odvaž se obléct do svého JÁ

Nespoutanost. Originalita. Veselost. To vše vám nabízí oblečení Dedoles. Umělecké motivy, pestré designy, stylově zajímavé provedení vás zaručeně vyvedou ven z davu na výsluní. Vyjádřit svou jedinečnost a vkus ještě nikdy nebylo snadnější než s e-shopem Dedoles.

Dedoles si váží individuality

Koncept e-shopu je postaven na úctě a respektu individuality každého člověka. Dedoles lidem dává lidem možnost vyjádřit svou osobnost oblečením. Trendy kousky jsou nejen netradiční, ale nesou i poselství. Mluví o respektu mezi lidmi a o přidané hodnotě. Doplňky i oblečení jsou totiž vyráběny značkami a společnostmi, které zajímá životní prostředí. Některé ho vyrábějí ručně, jiné využívají recyklované materiály či maximálně eliminují textilní odpad. Patří sem například kabelky i mikiny. Značky si váží svých zaměstnanců stejně jako Dedoles, a uvědomují si, že spokojený zaměstnanec je základním pilířem každé úspěšné společnosti.

Jak si Dedoles vybírá partnery?

Oblečení, a tedy i každý partner, musí splňovat bez výjimky dvě kritéria. Oblečení musí mít originální design a přidanou hodnotu. Jen v takovém případě se dostane do barevného portfolia Dedoles.

Hodnoty, které ve společnosti Dedoles převládají

Každý se může seberealizovat

Ukázat vlastní JÁ prostřednictvím netradičních kousků s designem, díky kterým se určitě v davu neztratíte. Na své si přijedou metalisté, spirituálně založení lidé nebo zákazníci, kteří si potrpí na kvalitu.

Neustálý růst

Dedoles nestagnuje. Neustále objevuje nové věci, zkouší nová řešení a vyhledává atypické značky, které mají ve svém portfoliu zajímavé a netradiční oblečení.

V rámci své práce zkouší nové inovace, využívá vznikající slovenské i české Startupy a nástroje na automatizace v marketingu, aby poskytoval co nejvíce relevantní obsah a nabídku. Používá také Blue Winston, Luigi Box, Criteo a spolupracuje s českou agenturou na consulting accomeware.

Důraz na životní prostředí

Dedoles vnímá planetu, přírodu a komunitu. Pomáhá sázet lesy, adoptovat včely, přispívá na charitu a vzdělává komunity o problémech dnešní doby. Dedoles je e-shop, který hledí do budoucna. Nedívá se jen na zisky a čísla, má mnohem hlubší vizi. Podporuje lokální výrobce, ekologii a bojuje za lepší svět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Odvaž se obléct do svého JÁ