Menu
WomanOnly
Láska

Originální tipy na valentýnské rande. Předveďte se!

Redakce

Redakce

14. 2. 2014

Lámete si hlavu, jak oslavit blížící se svátek zamilovaných, aby na něj váš protějšek jen tak nezapomněl? Máte nový objev a žádný originální nápad, jak zaujmout a zároveň překvapit? Je nejvyšší čas vzít iniciativu do vlastních rukou a prožít krásného svatého Valentýna!

Svátek všech zamilovaných nemusí být jen klišé spojené s papírovými valentýnkami či marketingový tah. Může být také příležitostí pro pěkně strávený čas a nové zážitky. Tady je několik originálních nápadů, jak oslavit Valentýna  a neutratit při tom majlant.

Tip 1: Darujte sebe!

Má váš protějšek rád šlehačku, čokoládovou polevu či ovoce? Překvapte ho a naservírujte mu sebe samu! Pokud vás doma najde nahou s tělem ozdobeným šlehačkou, čokoládou, medem, ovocem nebo třeba zmrzlinou, určitě dostane chuť si zamlsat a bude mít z takového dárku radost. Fantazii se meze nekladou!

Tip 2: Připravte romantickou večeři

Uvařte pro něj večeři, na kterou jen tak nezapomene. Do vašeho valentýnského menu zahrňte i některá přírodní afrodiziaka – např. skořici, rozmarýn, hřebíček, mátu, zázvor, muškátový oříšek, chilli apod.

Kromě báječné večeře vytvořte také skvělou atmosféru – docílíte jí tichou hudbou, krásně prostřeným stolem, svíčkami a šampaňským. Jídla, která budete vařit, by měla být lehká. Nemáte přeci v plánu pouze večeři.

Tip 3: Překvapte ho sexy prádlem!

Oblečte si to nejvíc sexy prádlo, které doma máte (nebo si pro tyto účely sežeňte nové) a po večeři se mu v něm za doprovodu hudby předveďte. Nezapomeňte na červenou barvu, která je symbolem lásky, vášně a sexu.

Tip 4: Oslavte Valentýna v rytmu salsy!

Pokud patříte mezi příznivce tance a nechce se vám na Valentýna sedět doma, můžete svátek všech zamilovaných strávit v nějakém klubu. V Praze to může být např. vyhlášený klub se zaměřením na latinsko-americké tance La Macumba.

Tip 5: Bublinky ve výřivce

Valentýnské rande můžete se svou polovičkou také krásně strávit ve výřivce nějakého wellness centra. Mezitím, co vás budou masírovat proudy vody, můžete popíjet šampaňské a relaxovat. Zkuste se podívat na slevové servery, které se s podobnými valentýnskými nabídkami doslova předhánějí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Originální tipy na valentýnské rande. Předveďte se!