Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Oslavte příchod nového roku v lázních s celou rodinou

Komerční sdělení

Komerční sdělení

24. 11. 2020

Máme za sebou poměrně náročné období, kdo z nás netouží po pořádném odpočinku? Zatím se sice nikde neubytujeme, ale co si takhle naplánovat oslavu příchodu nového roku v lázních s celou rodinou? Že to zní báječně?

Každý z nás si sem tam potřebuje odpočinout. Někdy postačí procházka na čerstvém vzduchu, jindy setkání s kamarádkou nad sklenkou vína. Když už jsme ale opravdu unavení, je třeba udělat pro načerpání nových sil něco víc. Třeba vyrazit do lázní. A klidně s celou rodinou.

Do lázní i s dětmi?

No jasně! V lázních jsou vítaní všichni, bez rozdílu věku a pohlaví. Stačí si vybrat některý z léčebných pobytů a vydat se na cestu.

Oslavte v lázních třeba příchod nového roku

Konec roku se blíží, tak proč si pod stromeček nenadělit silvestrovský pobyt v lázních? Starý rok zakončíte stylově, ten nový začnete plni sil a optimismu. Bouchnete šampaňské v blízkosti Zpívající fontány, ve městě, které si oblíbila řada známých osobností. Zapište se na seznam návštěvníků vedle Fryderyka Chopina, J.W. Goetha, Antonína Dvořáka, Emy Destinové a dalších.

Grandhotel Nabokov

Grandhotel Nabokov

Tip číslo jedna: Na vaši návštěvu se těší Grandhotel Nabokov

Jen kousek od Kolonády se Zpívající fontánou najdete Grandhotel Nabokov, který vám nabídne hned 7 kategorií pokojů včetně prezidentského apartmá. Srdcem hotelu je lázeňská klinika, na vaši návštěvu se těší i hotelová restaurace s výhledem na lázeňský park.

Víte, že v jeho těsné blízkosti je Lesní pramen, který je zaveden i přímo do hotelu?

Hotel Romanza

Hotel Romanza

Tip číslo dva: Hotel Romanza se nachází v centru města

Nadstandardní servis za příznivou cenu nabízí svým hostům hotel Romanza, která najdete jen pět minut od Kolonády, Zpívající fontány a Karolinina pramene. V jeho blízkosti je i Památník Fryderyka Chopina.

Ubytovat se můžete v některém z 29 pokojů, z nichž 5 je standardních, zbytek pak luxusní apartmány. V hotelové restauraci si pochutnáte na české i mezinárodní kuchyni, přímo v Residenci Romanza je i plně vybavené wellness studio, jehož součástí je relaxační zóna v orientálním stylu.

Hotel Hvězda

Hotel Hvězda

Tip číslo tři: Ubytujte se v hotelu Spa Resort Hvězda

Sem se můžete vydat jak na rodinný pobyt, tak na wellness se vším všudy. Hotel Hvězda je nejkrásnější budovou města, jeho součástí je i největší lázeňský bazén. Chodbou je dokonce propojený s komplexem oblíbených Římských Lázní.

Ubytování nabízí ve více než stovce nekuřáckých pokojů, některé z nich jsou bezbariérové, jiné ideální pro alergiky, všechny pohodlné s kvalitním nábytkem. U hotelu je i venkovní hřiště, za poplatek si můžete sjednat hlídání dětí.

Víte, že Health Spa Resort Hvězda najdete v samém srdci Mariánských Lázní, přímo na Goethově náměstí?

Zahoďte předsudky, že lázně jsou jen pro starý a začněte pátrat po rodinném ubytování v Mariánských Lázních. Uvidíte, že si to tam náramně užijete.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Oslavte příchod nového roku v lázních s celou rodinou