Menu
WomanOnly
Móda a styl

Pánské hodinky. Které se hodí k stylu Vašeho partnera?

Hodinky jsou jedním z mála pánských doplňků, takže nic nebrání tomu, aby váš partner měl v šatníku několik modelů. Důležitý je fakt, že úplně jiný typ hodinek se hodí k obleku, každodennímu stylu a ještě další na trénink. Které se hodí ke stylu vašeho partnera?

Jaké pánské hodinky pro muže?

Vybrat vhodné pánské hodinky není nic snadného, každý muž má jiný vkus. Sáhnout můžete po různých modelech i značkách. Záleží vždy na tom jaký je váš partner typ, zda dává přednost sport nebo je spíše konzervativní?

Pro tradičního muže

Muž, který nedává přednost nejrůznějším vymoženostem na hodinkách, ocení model Wenger Attitude 01.1541.114.CB. Tento model hodinek je dodáván pouze v omezeném množství.

Pro spolehlivého muže

Pro spolehlivého muže, který rád chodí všude včas a vsází na kvalitní věci, je vhodný model Casio G-Shock GA-2100-1A1ER. Vybrat můžete v mnoha barevných variantách.

Pro sportovně založeného muže

Sportovec ocení hodinky, které obsahují mnoho funkcí a sportovní vzhled. Takovým modelem budou Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium, které rozhodně splní všechna očekávání.

Pro každý typ muže

Ať už miluje potápění, rybaření či surfování, hodit se budou hodinky Seiko SPB077J1 s velmi sofistikovaným vzhledem.

Pánské hodinky jsou nepostradatelný prvek

Jak jsme již zmínili výše, lze pánské hodinky dělit v závislosti na několik typů, kdy v závislosti na velikosti pouzdra, dekoracích nebo typu řemínku mohou být hodinky ležérní / každodenní, klasické nebo sportovní. Velmi žádané jsou německé hodinky Junghans, které zahrnují všechny kategorie. Občas je potřeba hodinky sladit i s oblečením.

Večerní oblečení se řídí přísnými pravidly a v tomto případě nebudou hodinky na bronzovém řemínku nebo náramku dobrou volbou. Hodinky ke smokignu by měly mít jemné pouzdro a černý pásek. Takže to odkazuje na barvu obuvi a dalších částí oblečení. V tomto případě by hodinky měly být minimalistické a nenápadné. V tomto případě se vám budou hodit například Junghans Form A Titan 027/2001.00.

Obchodní oblek, stejně jako večerní oblek, má jemný a zdrženlivý charakter. Pouzdro hodinek by nemělo být vyzývavé a nemělo by odvádět pozornost od vašeho obličeje. Popruh hodinek – v tomto případě – je barevně sladěn s koženými prvky sady. Pokud k obleku nosíte černé boty a kalhotový pás, měl by být také řemínek na hodinky černý. Pokud jste zvolili hnědé boty, řemínek na hodinky by měl být také stejné barvy. V elegantních sadách nemusí mít řemínek na hodinky barvu tašky – pokud má stejnou barvu, je sada atraktivnější. Zajímavé budou například Tissot Le Locle Automatic T006.407.16.033.00.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Pánské hodinky. Které se hodí k stylu Vašeho partnera?