Menu
WomanOnly
Móda a styl

Pánské mikiny – 5 tipů na dárek

V jakém kousku oblečení muži vypadají zároveň uváženě a ležérně, šik a sportovně? Odpověď je jednoduchá – pánská mikina. Pro pánské mikiny neexistuje sezóna, která by diktovala jejich nošení. Lichotí každému typu postavy a díky své univerzálnosti je snadné ji kombinovat s čímkoliv a pro většinu příležitostí. Navíc je to rozhodně nejpohodlnější součást outfitu, a proto si rychle získala na oblíbenosti. Je nedílnou součástí pánského šatníku a nikdy nevyjde z módy. Každý muž je vlastníkem přinejmenším jedné pánské mikiny. A pokaždé jej potěší, když se mu rozšíří o další kousek. Mikina se tak stává skvělým dárkem pro muže.

Jak ale vybrat tu správnou, aby se majiteli líbila? U pánské mikiny není výběr příliš složitý. Jelikož je právě tolik oblíbená, na trhu je k dostání nespočet tradičních i originálních kousků. Neexistují zde žádné hranice, co se do barev, střihů a materiálů týče. Takže největší roli při výběru hraje typ postavy a velikost tak, aby seděla siluetě těla. V zásadě délka pánské mikiny musí končit lehce pod mužovým pasem. Rozhodně by neměla odhalovat břicho, jedno kolik břicháčů se na něm rýsuje. Menší postavy by se měly vyhnout nadrozměrným velikostem a plandavým mikinám, jinak se v nich utopí. Správně by mikina měla padnout tak akorát na tělo. U vyšších postav opět dbejte na délku pod pas a také pamatujte na rukávy, ať nejsou krátké. Překontrolujte i kvalitu materiálu, aby se po praní nesrazila, či naopak nevytahala. Připravili jsme dokonalý výběr 5 druhů pánských mikin, abychom vám usnadnili rozhodování.

1. Původní klasika

Šedivá pánská mikina s pružným lemováním kolem pasu, rukávů a krku. Jedná se o původní velmi praktický návrh pánské mikiny. Materiál je strečový, takže jde jednoduše navlíknout.

2. Velká loga

Při výběru pánské mikiny s velkým logem či jiným nápisem ať už na hrudi, na zádech nebo třeba přes celý rukáv, myslete na to, jestli se s tímto textem majitel ztotožňuje.

3. Rozmanité barvy

Sice tady na začátku byla pánská mikina v šedé barvě, ale díky oblíbenosti tohoto oblečení, se dnes dá pořídit doslova v jakékoliv barvě. Nebojte se tedy zazářit klidně i v neonově žluté!

4. Obrázky a nášivky

Mikina nemusí být vůbec nudná, pokud zvolíte nějakou se zajímavou kresbou, potiskem nebo i nášivkou. Hravé a provokativní obrázky vyjádří povahu nebo náladu nositele.

5. Se zipem

Mikina se zapínáním na zip je hodně oblíbená, protože se nemusí protahovat přes hlavu a navíc odhaluje i spodní vrstvu, tedy většinou dobře padnoucí triko.

Ať zvolíte tu s kapucí, s klokánkou, s ozdobnými zipy, šedou, růžovou nebo s obřím nápisem sportovní značky přes prsa, pánská mikina jako dárek udělá spoustu radosti. Všechny výše uvedené modely můžete najít zde: https://www.bolf.cz/cze_m_Panska-moda_Panske-mikiny-811.html

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Pánské mikiny – 5 tipů na dárek