Menu
WomanOnly
Rodina

Plánujete svatbu? Máme pár tipů, na které nezapomenout!

Svatba je rozhodně jedna z nejdůležitějších událostí každé ženy. Určitě se není čemu divit, jelikož je spojena s tím, že se svým partnerem vzájemně potvrdíte svou lásku. Pokud jste již onen zásnubní prsten dostala, je třeba myslet na budoucí období, které souvisí hlavně s přípravami.

To první, na co nezapomenout, je určitě místo obřadu. Ta nejlepší místa být obsazena i rok dopředu. S vybraným místem by mělo souviset i místo následné hostiny. V tomto nezklame třeba svatební hotel Žilina. Nejenom, že si zde užijete skvělého jídla i zábavy, ale vy i vaši hosté zde následně můžete přespat. Není nutné řešit jakýkoliv odvoz hostů. A možnost přespat přímo na místě konání hostiny je pro každého z okruhu příbuzných i přátel rozhodně pohodlnější.

Pamatujte také na dary

Co je téměř povinností každého hosta? Určitě přinést novomanželům dárek. Je sice pravdou, že nejpraktičtější věcí jsou peníze, ale stále je dobré nepodceňovat vypracování konkrétního seznamu s případnými požadovanými dary. A je jedno, zda půjde o dárky pro ženy, čistě pro manžela, nebo do společné domácnosti. Ideální je při vytváření seznamu myslet i na různé cenové hladiny, jelikož ne každý ze svatebních hostů si může dovolit utrácet nemalé peníze. Seznamem zároveň eliminujete to, že se vám sejde několik stejných, a navíc nepotřebných darů. Četné historky o mnoha rychlovarných konvicích, toustovačích a dalších „nezbytnostech“ jste jistě slyšela i vy. Díky seznamu se takového problému bát nemusíte.

Jak na šaty? Půjčení dominuje

Žádná nevěsta se rozhodně neobejde bez šatů. A to z toho důvodu, že právě díky nim bude vypadat jedinečně. A jaké jsou možnosti? První je tou klasickou, kdy si lze dámské šaty jednoduše koupit. To platí třeba i pro oblečení pro družičky, které by také měly vypadat skvěle. Ne každá nevěsta si na ně však potrpí. Povinnost to rozhodně není. Druhá cesta vede přes půjčovny. A o těch můžeme říci, že jsou v souvislosti s plánováním svatby oblíbenější. Důvody jsou jasné, a to především:

  • Bohatý výběr různých modelů
  • Příznivé ceny
  • Možnost úpravy šatů na míru
  • Následné služby v ceně – praní, čištění…

Vyplatí se myslet i na drobnosti

Výše jsme zmapovali to nejdůležitější, co se svatbou souvisí a na co je rozhodně třeba nezapomenout. A to i při plánování vašeho rozpočtu. Stejně tak byste jako každá žena neměla zapomínat ani na různé drobnosti. Které se týkají právě vašeho outfitu. Nejenom, že byste měla ladit se svým budoucím manželem, ale také je třeba myslet na vaši jedinečnost. Jak jí dosáhnout? Pomohou různé zajímavé šperky. A to hlavně dámské náušnice, ale mohou to být také různé náhrdelníky, které se ke svatebním šatům mohou také velmi dobře hodit. A co dnes dominuje? Materiály jako bílé nebo žluté zlato, ale stejně tak i perly, nebo například brilianty.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Plánujete svatbu? Máme pár tipů, na které nezapomenout!