Menu
WomanOnly
Móda a styl

Plavky by měly být nejen slušivé, ale i praktické a pohodlné

Není snadné vybrat si plavky, které dobře zapadají do vaší postavy, aby byly také pohodlné a praktické. Je potřeba si vybrat takové plavky, které nezačnou sjíždět v nejmenším očekávaném okamžiku a ukazovat příliš mnoho nebo bolestně se zarývat do vašeho těla. A co je nejdůležitější – zapomenete na drobné nedokonalosti vaší postavy. Proto se podívejte, jaké jsou styly dámských plavek a co je třeba zvážit při jejich výběru.

Dámské plavky a jejich rozdělení

Dámské plavky se dělí na jednodílné a dvoudílné plavky. Mezi ženami je mylná představa, že dvoudílné modely vyhovují pouze ženám, které chtějí vystavit co nejvíce svého těla, zatímco jednodílné nejsou příliš sexy a jsou vhodné zejména pro plavání. Chcete-li však vyvrátit tento mýtus, musíte znát jednotlivé styly obou typů plavek.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky lze rozdělit do tří hlavních typů: verze se samostatným nebo zabudovaným výstřihem a tzv. výstřihem monokini. Jednodílné plavky s oddělenými ňadry mají popruhy nebo košíčky na podporu poprsí, díky čemuž vypadá postava lépe. Toto je obzvláště dobré řešení pro ženy s velkým poprsím, které by ho chtěly „udržet pod kontrolou“. Naproti tomu pro dámy s malými prsy jsou lepší volbou plavky s vestavěným výstřihem, které vizuálně prodlužují tělo.

Méně známé monokiny jsou hitem posledních let – tento styl plavek je kombinací jednodílných a bikinových plavek. monokiny mají poutavé výřezy, nejčastěji na břiše a na zádech, díky kterým odhalují mnohem více těla než klasické plavky. Umožňují vám však skrýt nedokonalosti postavy nebo jizvy. Čím více vykrojený bude spodek plavek, tím budou delší a štíhlejší vypadat vaše nohy. Vyzkoušejte tento trik pro rychlé „zeštíhlení“ postavy.

Dvoudílné plavky

Dvoudílné plavky se dělí na dva typy: bikiny a plavky. Samozřejmě to nejsou pouze tyto dva typy. Existuje mnoho dalších typů bikin a tankin. Nejoblíbenější jsou klasické bikiny, ve kterých horní část sestává ze dvou materiálových trojúhelníků svázaných na provázcích kolem krku a na zádech. Populární jsou v tomto střihu calvin klein plavky. Toto je perfektní oblečení pro štíhlé ženy s malými prsy. V jejich případě budou také fungovat bandeau bikiny, jejichž horní část se skládá ze široké pásky pokrývající prsa.

Pro ženy se středními nebo velkými ňadry se doporučují bikiny se širokými ramínky. Tyto bikiny mají poněkud více vestavěné, podporující hrudní hrnek a vázání je na krku a zapínání na zádech. Některé typy plavek připomínají klasické podprsenky s ramenními popruhy a balkon se doporučuje ženám s velmi velkými ňadry.

Tankiny jsou plavky s pruhem látky, které zakrývají bříško. Toto je dobré řešení pro ženy, které chtějí skrývat vyčnívající záhyby, jizvy a strie, stejně jako pro těhotné ženy, které musí chránit své bříško před slunečním zářením. Nebojte se zvolit sportovnější plavky renomovaných módních značek jako Calvin Klein Underwear.

Jednodílné plavky se mohou také spodní částí. Kraťasy, které můžete najít na Answear, dokonale zakrývají boky a hýždě, kalhotky s vysokým řezem vám umožní maskovat bříško, ale nízký střih způsobuje odsazení boky. Jiné typy spodních kalhotek ke koupání jsou bokovky nebo sukně, tj. Sukně našitá ke kalhotkám. V klasickém spodku bikin mají kalhotky podobu dvou trojúhelníků, které jsou na bocích svázány tenkými pásky.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Plavky by měly být nejen slušivé, ale i praktické a pohodlné