Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Potřebujete vzpruhu? Tancující asiat a chlápci v teplácích to zařídí

Redakce

Redakce

5. 6. 2013

Někdy se prostě stane, že se nám nic nechce. Nejradši bychom zůstaly doma, nechceme s nikým mluvit a naše nálada je na bodu mrazu. Co s tím? Máme pro vás pár povedených hudebních klipů, které vás zvednou z postele.

PSY – Gangnam style

Tak k téhle písničce netřeba nic dodávat. Hitovka Gangnam style ovládla snad všechny. Na refrén odtančíme choreografii a zběsile trsáme dál. A ať si někdo zkusí říct, že nejsme cool. Oppa!

Shakira – Waka waka

Fotbalovou pecku od blonďaté krásky si můžeme pouštět pořád dokola a neomrzí se. Navíc se u ní skvěle tancuje a kroutí. Takže volume doprava a rozjedeme to.

Nightwork – Tepláky

Nasaďte teplákovou soupravu a jeďte s námi. Kluci z Nightwork ani s tímhle klipem nezklamali a tak se zase můžeme smát a trsat nad jejich výtvorem.

Bek Ofis – Náhradník

Vtipný videoklip o tom, jaké bylo vaše poprvé. Doporučujeme dokoukat až do konce, protože až uvidíte vedle koho se hlavní hrdina, po noci plné vášně, probudí, vyprsknete smíchy.

Celeste Buckingham – Run run run

Mladinká a talentovaná zpěvačka Celeste připravila pro svoje fanoušky naprostou bombu. Klip přímo čiší energií a rozhodně vás nenechá chladnými. Už s prvními tóny se budete chtít rozběhnout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Potřebujete vzpruhu? Tancující asiat a chlápci v teplácích to zařídí