Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Předsevzetí do nového roku 2014? Inspirujte se populárními filmy

Redakce

Redakce

1. 1. 2014

Nový rok nemusí nutně znamenat nový začátek, ale je pro něj skvělou příležitostí. Ať už jste žena jakéhokoli věku, jistě se vám v hlavě honí nespočet věcí, které by bylo dobré změnit už jen proto, že sama chcete. O čem je tedy řeč?

Ano, mluvíme zde o novoročním předsevzetí. Že žádné ještě nemáte? Nenecháme vás v tom samotné a i tentokrát pomůžeme. Nechte se inspirovat filmy, které jsme pro vás vybrali protentokrát. Dodají vám odhodlání, pomůžou vám překonat zklamání z prvních neúspěchů a nakonec vás dovedou až k vytouženému cíli.

Zhubněte s Popelkami

Pokud se marně snažíte již celá léta shodit nějaké to kilo, nechte se inspirovat filmem Popelky. Romantický příběh vypráví o třech kamarádkách s nadváhou, které se rozhodnou společně hubnout a nejen to.

FOTO: Popelky

Zdroj: Sonar Entertainment

Stejně jako hlavní hrdinka, můžete si i vy dát svůj cíl. Zhubnout do šatů, vypadat úžasně na dané společenské události či získat zpět ztracené sebevědomí. Tentokrát se nenechte odradit! Že jsou Popelky jen smyšleným příběhem a ideální váha je pouhý sen? Dokažte v novém roce, že i vaše představy se mohou stát skutečností!

Sportujte s Kokosy na sněhu

Ačkoli sport nebyl nikdy vaším koníčkem, začínáte cítit, že by vám trocha pohybu více než prospěla? Jako obvykle ale nikdy nenajdete čas ani odhodlání cvičit. I když vám okolnosti zrovna nehrají do karet, jděte si za svým cílem!

FOTO: Kokosy na sněhu

Zdroj: Guild

Vzor můžete najít ve filmu Kokosy na sněhu, který vás přesvědčí, že i když zrovna nejsou ty správné podmínky pro sportování, je důležité se nevzdávat a vytrvat. A že trpělivost růže přináší, si můžete vyzkoušet i vy v roce 2014. Zasportujte si s neúnavnými sportovci, kteří se nedali odradit ničím a prorazili až na olympiádu!

S chlapy pomůže Bridget Jones

Pro tentokrát je pro vás nejlepší radou Deník Bridget Jones, oblíbená romantika, kterou již určitě všechny dobře znáte. Díky této komedii si snad každá žena uvědomí, že krásní muži nebyli stvořeni jen pro ženy s postavami modelek.

FOTO: Denik Bridget Jones

Zdroj: Bontonfilm CZ

Podle vzoru Bridget vsaďte na svůj vrozený šarm a vtip, který uchvátí nejednoho muže. Film také napoví co rozhodně nedělat a neříkat v momentu, kdy je potřeba zůstat okouzlující. Naučí vás, jak důležité je brát často nepříjemný sled událostí s humorem. A rada na závěr – váš deník by se neměl povalovat na skřínce jen tak.

Naučte se vařit s Julií Child

Nebaví vás už hotovky a strava z fast foodu a vaše kulinářské umění zatím není nic moc? I pro tento případ pro vás máme tip na film, který vás k vaření jistě popostrčí a možná si ho dokonce zamilujete. O jaké dílo se jedná? No přeci Julie a Julia!

FOTO: Julie a Julia

Zdroj: Falcon

K tomuto účelu se také můžete, stejně jako filmaři, inspirovat kuchařkou od světoznámé Julie Child, kterou najdete v každém větším knihkupectví. Není nutno vařit hned 524 receptů, jako to udělala hlavní hrdinka Julie, ale někde se začít musí. Cítíte se na to? Máte rády výzvy? Jak ve filmu, tak v kuchařce jich najdete víc než dost!

Jak na peníze poradí Štěstí na dosah

Proč by pro vás rok 2014 neměl znamenat úspěch ve finanční sféře? Chtěla byste ušetřit o něco více než minulý rok a nebo dokonce začít více vydělávat? Tu pravou inspiraci můžete najít ve strhujícím životopisném dramatu Štěstí na dosah.

FOTO: Stesti na dosah

Zdroj: Falcon

Vydělat velké peníze není jednoduché. O tom se také přesvědčí Will Smith v roli Chrise, kterému se nedaří živit rodinu. Jeho cesta za hledáním dobře placené práce ho zavede k velmi neobvyklé možnosti. Jak nakonec hledání dopadne? Nechte se překvapit a jděte svému finančnímu štěstí naproti spolu se sympatickým hrdinou!

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Předsevzetí do nového roku 2014? Inspirujte se populárními filmy