Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Premiéry filmů pro ženy na srpen 2014: Sex Tape a Woody Allen

Redakce

Redakce

3. 8. 2014

V horkých srpnových dnech je přítmí kinosálu oázou se zajímavými filmovými novinkami. Je libo romantickou novinku Woodyho Allena či lechtivou komedii s Cameron Diaz?

Kouzlo měsíčního svitu (Magic in the Moonlight)

Mladá dívka Sophie o sobě tvrdí, že je hypnotické médium a vetře se do aristokratické rodiny na francouzském Azurovém pobřeží. Objeví se však podezření, že Sophie je podvodnice, a proto je z Británie povolán kouzelník a tak trochu detektiv Stanley, aby ji sledoval. Stanleyho však Sophie začne zajímat i nad rámec svěřeného úkolu…

Tři roky po Půlnoci v Paříži se Woody Allen vrací do sladké Francie a éry 20. let minulého století, kdy na večírcích teklo šampaňské proudem a režisérův oblíbený jazz zažíval zlatou éru. Hlavní role v jeho romantické komedii přijali koktavý Colin Firth a Emma Stone.

Datum preméry: 7. srpna

Sex Tape

Na Jaye a Annie dolehl po deseti letech manželství lehký stereotyp, a tak se ho rozhodli zpestřit natočením soukromé pornonahrávky, v níž vystřídají 30 divokých poloh z Kámasútry. Video se však dostane mimo jejich dům, a tak manžele čeká bláznivá noc, při níž se budou snažit získat nahrávku zpět.

Režisér Jake Kasdan a herci Cameron Diaz a Jason Segel se sešli již před třemi lety u filmu Zkažená úča. Nyní se spojili u ještě peprnější taškařice, která má podle některých šanci stát se komedií letošního léta.

Datum premiéry: 21. srpna

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Premiéry filmů pro ženy na srpen 2014: Sex Tape a Woody Allen