Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Premiéry filmů pro ženy na únor 2015: Padesát odstínů šedi a Focus

Redakce

Redakce

25. 1. 2015

Novinky vstupující v únoru do kin mohou potěšit milovníky všech filmových žánrů. Divačky zaujme především sledovaná adaptace veleúspěšné knihy Padesát odstínů šedi či romantická komedie s Willem Smithem.

FOTO: Fifty Shades of Grey Jamie Dornan

Jaké intimní tajemství odhalí Christian Anastasii? Zdroj: CinemArt

Padesát odstínů šedi (Fifty Shades of Grey)

Mladá studentka Anastasia je pověřena připravit rozhovor s úspěšným podnikatelem Christianem Greyem do studentského časopisu. Christian studentku přitahuje a ani ona mu není lhostejná. Po počátečním oťukávání se mezi oběma vyvine pouto, které však Anastasii místo klišovité romance přinese intimní zkušenosti, které by od vztahu s mužem Christianova typu neočekávala.

Všechny fanynky tři roky starého bestselleru E.L. Jamesové o tom, že bič není jen rekvizitou Indiany Jonese, se mohou začít chystat do kina. Premiéra dlouho očekávané filmové adaptace klepe na dveře. Pod taktovkou režisérky Sam Taylor-Johnson si ústřední pár zahráli Dakota Johnson a Jamie Dorman.

Datum premiéry: 12. února

Focus (Focus)

Nicky je podvodníkem velkého formátu, který se pohybuje v těch nejvyšších kruzích. Zamiluje se do začínající lupičky Jess, ale jejich vztah nemá dlouhého trvání. Po několika letech se Nicky a Jess znovu setkávají a to jako konkurenti snažící se oblafnout stejného hejla – jihoamerického milionáře Garrigu.

Lupičské komedie zažívají v posledních letech svou další renesanci, takže od začátku roku vstoupí do kin již druhá. Will Smith se na romantickou vlnu naladí po delší pauze od Hitche, garde mu bude dělat Margot Robbie, jejíž hvězda po rolích v Lásky času a Vlku z Wall Street rapidně stoupá.

Datum premiéry: 26. února

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Premiéry filmů pro ženy na únor 2015: Padesát odstínů šedi a Focus