Menu
WomanOnly
Kam a na co zajít do kina

Premiéry filmů pro ženy na září 2014: Lepší teď než nikdy a další

Redakce

Redakce

10. 9. 2014

Návštěva kina může rozhodně zpříjemnit poprázdninový návrat k neodbytným povinnostem. Náladu v září se v kinosálech pokusí divákům zpestřit filmoví manželé Nicole Kidman a Colin Firth či cholerický Michael Douglas.

FOTO: Nicole Kidman Colin Firth Before I Go To Sleep2

Do třetice všeho dobrého se Nicole Kidman s Colinem Firthem sejdou příští rok v dramatu Genius. Zdroj: Bontonfilm

Dřív než půjdu spát (Before I Go To Sleep)

Christine Lucasová po autonehodě onemocněla zvláštním druhem amnézie a ztrácí paměť každý den, když večer usne. Její manžel Ben jí každé ráno vypráví její minulost a Christine se s pomocí psychiatra pokouší vybavit si alespň zlomky vzpomínek. Postpem času si však začíná uvědomovat, že lidé kolem ní nemusí být těmi, za které se vydávají.

Režie amerického thrilleru podle knihy S. J. Watsonové se původně chtěl ujmout Ridley Scott, nakonec ale takovku předal Britu Rowanu Joffé. Do hlavní role se již od počátku počítalo s Nicole Kidmanovou, která si po dramatu Koleje osudu svou účast podmínila opětovným partnerstvím s Colinem Firthem.

Datum premiéry: 18. září

Lepší teď než nikdy (And So It Goes)

Postarší realitní makléř Oren se se svými sarkastickými poznámkami vyhýbá kontaktu s dalšími lidmi a chystá se na odchod do klidného důchodu. Jeho plány však zhatí jeho syn, který mu na nějakou dobu svěří do péče devítiletou vnučku Sarah. Orenovi nezbývá nic jiného než se obrátit na svou svéráznou sousedku Leah, aby mu pomohla se o Sarah postarat.

Další z romantických komedií pro starší a pokročilé, kterou z vod průměru vytahuje obsazení ústředního dua. Dlouholeté partnerce Woodyho Allena Diane Keaton, kterou v posledních letech na plátně doprovázeli Jack Nicholson, Robert De Niro či Kevin Kline, tentokrát bude dělat garde předant-manovský Michael Douglas.

Datum premiéry: 11. září

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Premiéry filmů pro ženy na září 2014: Lepší teď než nikdy a další