Menu
WomanOnly
Móda a styl

Přidejte se ke stovkám tisíců spokojených uživatelů aplikace Portmonka

Také už jste si všimli toho, že někteří nakupující uplatňují nárok na zvýhodněné nabídky pouhým „mávnutím“ mobilního telefonu? Máte pocit, že jste jeden z mála kupujících, který ještě pátrá po věrnostních kartičkách v peněžence? Možná je tomu skutečně tak, čím dál více zákazníků totiž využívá mobilní aplikaci Portmonka, která jim výrazně usnadňuje nakupování v rámci věrnostních programů prodejců po celé České republice.

V mobilní aplikaci Portmonka najdete desítky předdefinovaných věrnostních programů, tj. do aplikace si jednoduše přepíšete data z věrnostních kartiček a následně se při nákupech prokazujete právě těmito údaji uloženými v aplikaci. V případě, že jste členy věrnostního programu, který není v Portmonce předdefinován, můžete si členství v něm rovněž přidat do aplikace. Podmínkou je pouze, aby věrnostní karta pracovala na identifikaci prostřednictvím alfanumerických znaků či čárových kódů. Uživatelé Portmonky si takto ukládají informace např. o členství v programech České pošty, Českých drah, lokálních prodejců v maloobchodu či čerpacích stanic.

Přímo v aplikaci se lze registrovat do nových věrnostních programů. Již při Vašem dalším nákupu tak můžete využívat zvýhodněné podmínky bez toho, abyste si museli vyřizovat novou kartičku na pobočce.

Další v řadě výhod aplikace je možnost čerpání zvýhodněných nabídek prostřednictvím exkluzivních akčních kupónů. Přehled těchto kupónů je pravidelně aktualizován, uživatelé Portmonky tak vždy mají přehled o právě platných akčních nabídkách.

Pokud jste často na cestách, jistě oceníte funkci Portmonky, která Vám vyhledá nejbližšího prodejce, u kterého jste registrováni do věrnostního programu.

Výše uvedené výhody, jejichž výčet není kompletní, získáváte zdarma! Používání aplikace Portmonka není zpoplatněno, zároveň se nezavazujete k žádným povinnostem co se týče počtu využívaných programů, akčních kupónů apod.

I proto se Portmonka těší oblibě mezi laickou i odbornou veřejností, to když tato aplikace registruje přes 400 000 stažení a více než 1 400 000 členství ve věrnostních programech. V roce 2017 Portmonka získala ocenění „Mobilní aplikace 2017“ v kategorii zdraví a životní styl.

Neváhejte tedy, začněte i Vy ještě dnes využívat výhod aplikace Portmonka. Verzi aplikace pro Android najdete zde, verzi pro iOS zde.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Přidejte se ke stovkám tisíců spokojených uživatelů aplikace Portmonka