Menu
WomanOnly
Sex

Přijďte na chuť análnímu sexu

Ženský anální sex. Některá o něm nechce ani slyšet, jiná na něj nedá dopustit. Do které kategorie patříte vy? Pokud do té druhé, tak rozhodně byste neměla odsuzovat to, co jste nevyzkoušela. Třeba vám v tomto případě budou nápomocny sofistikované a k těmto hrátkám přímo určené erotické hračky.Pokud jste anální sex ještě nevyzkoušela, měla byste na to jít pomalu. Před klasickou penetrací se v první řadě musíte maximálně uvolnit. K tomu vám dopomohou speciální anální pomůcky pro ženy, ať již se jedná o anální dilda, kolíky či vibrátory. Pojďme si je trošku blíže představit.

Penis, nebo dildo?

Anální dildo je v podstatě náhražkou penisu. Podobně jako klasické dildo vaginální. Tato dilda ale nezaměňujte, respektive vaginální dildo nepoužívejte k análnímu sexu. Citlivé ženské orgány by byly vystaveny riziku infekce.

Anální dildo s přísavkou

Některé modely jsou navíc vybaveny praktickou přísavkou, která umožňuje jeho připevnění v podstatě ke kterémukoliv hladkému povrchu. Díky ní máte volné ruce, které můžete zaměstnat jinými způsoby. Třeba ke stimulaci dalších míst.

Anální vibrátor

Mezi oblíbené anální pomůcky pro ženy patří také anální vibrátor sloužící jak k uvolnění řitního otvoru před samotným sexem, tak k masturbaci. Tato erotická hračka se náramně podobá vibrátoru klasickému. Jen je navržena ke stimulaci jiného otvoru. A tu ovládá jako žádná jiná erotická hračka.
Jemným drážděním jeho nervových zakončení navozuje velmi intenzívní orgasmy.

Anální kolík

Ke dráždění řitního otvoru je také určený anální kolík. Vyrábí se z různých materiálů a svým tvarem se velmi podobá vibrátoru či dildu. Odlišuje se od nich ale zploštělým zakončením, které zamezuje, aby se tato erotická hračka dostala vně konečníku.

Anální kolik s ocáskem

Ještě dál jde anální kolík s ocáskem. Ten chytrým způsobem zužuje vagínu, čímž zintenzivňuje prožitek muže při sexu a u ženy zase umožňuje dvojitou stimulaci, která jí zase přináší dvojnásobné potěšení. A opět mnohem intenzívnější orgasmus.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Přijďte na chuť análnímu sexu