Menu
WomanOnly
Domácnost

Sen každého pejskaře. Firma přišla na trh se speciálními připínacími pytlíky na psí exkrementy

Redakce

Redakce

17. 11. 2017

Pes je nejlepším přítelem člověka. Procházka se psem je i velmi prospěšná nejen pro zvíře, ale zejména má pozitivní vliv na lidské zdraví. Avšak problém s exkrementy je globální záležitostí. Tvůrci přišli na trh se speciálními připínacími pytlíky na psí exkrementy.

Vynález zvaný PIQAPOO

Mnohdy svízelem je právě sbírání exkrementů po svém čtyřnohém kamarádovi. Někdy může činit potíže starším či nemocným lidem se ohnout v rámci úklidu exkrementů. Avšak po třech letech výrobci přišli s řešením. Nadále sice prochází vývojovou etapou, nicméně již bylo na psech velmi zdařile a úspěšně použito. Jsou připínací pytlíky na psí exkrementy adekvátním rozuzlením problému?

Na jaké bázi produkt funguje?

Piqapoo je měkký plastový klip neboli svorka držící silikonový sáček, který se připíná ke kořeni ocasu psa. Při vykonání potřeby je tak veškerý exkrement zachycen v silikonovém pytlíku. Poté pouze jednoduchým stisknutím tlačítka klipu se uvolní pytlík a odhodí do odpadkového koše. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi lehký a pohodlný materiál, pes tuto věc ani necítí. Je určeno pro všechny psy bez rozdílu velikosti.

Připínací pytlíky na psí exkrementy a jejich unikátnost

Není potřeba se nikterak ohýbat a sbírat po psovi exkrementy. Vše je zachyceno v sáčku a tím zároveň dochází i k eliminaci jakéhokoliv dotyku. Pouze sáček se vyhodí do koše. Velmi přínosné je pro zrakově postižené či nevidomé osoby. Tento výrobek jim zcela adekvátně situaci v rámci uklízení exkrementů usnadní.

Připínací pytlíky na psí exkrementy jsou tu, aby vše bylo usnadněno ve prospěch majitelů a zároveň nejen ulice oplývaly čistotou.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sen každého pejskaře. Firma přišla na trh se speciálními připínacími pytlíky na psí exkrementy