Menu
WomanOnly
Šperky a módní doplňky

Proč by každá žena měla mít ve svém šatníku tenisky?

Jestli-že hledáte módní a pohodlné boty, budou pro vás dámské tenisky tou správnou volbou. Jsou všestranné a praktické. Na následujících řádcích si povíme, jak vybrat trendy kousky a podle jakých kritérií se při výběru dámských tenisek řídit. Čtěte a inspirujte se s námi!

Proč se vyplatí mít v šatníku dámské tenisky?

Dámské tenisky jsou všestranné boty, které mohou dívky i ženy nosit k celé řadě oděvů. Hodí se nejen do sportovních, ale také do volnočasových a dokonce i do svátečních outfitů. Ženy je s oblibou nosí i na svůj den D. Vidět je můžeme zejména na svatbách v rustikálním duchu. Hodí se ke kalhotám, ale také k šortkám a k sukním. Ženy je pak mohou nosit i k šatům. Dámské tenisky mají další výhody. Jsou lehké a prodyšné. Ocení je tak i ženy, které rády cestují. Lehké tenisky jsou skladné a na dovolené je mohou ženy zakomponovat do nejrůznějších outfitů. Chcete-li si pořídit kvalitní tenisky pro ženy, zkuste nakouknout i do některé z kamenných prodejen CCC. Najdete zde široký sortiment trendy obuvi za příznivé ceny. Dámské tenisky jsou vysoce módní obuv, v které jistě zazáříte!

Jaká kritéria musíme zvážit při nákupu dámských tenisek?

Vybíráme-li si dámské tenisky, musíme se zaměřit na několik důležitých kritérií. Kupovat bychom je neměly pouze podle jejich ceny, ale také podle kvality zpracování každého detailu. Podrážka obuvi musí být dostatečně odpružená, aby zvládla tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Dále by měly být dámské tenisky vyrobené z kvalitních a odolných materiálů. Zároveň by však měly být tenisky pro ženy i prodyšné. Díky tomu se nám nebudou při chůzi či sportu potit chodidla. Dobré je i to, aby byly naše tenisky lehké. Lehké boty nezatíží naše chodidla a náš pohybový aparát. Navíc můžeme s lehkými teniskami i pohodlně cestovat. Zaměřit se pak můžeme i na design dámských tenisek. V letošní sezóně budou v kurzu zejména tenisky s potiskem. Líbit by se vám mohly dámské tenisky v módních přírodních a pastelových odstínech. Vyhýbat se pak nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou univerzální barvy a tenisky tak snadno sladíte s jakkoli barevným oblečením nebo s pestrobarevnými módními doplňky. Za pomoci černých a bílých tenisek pak budete vždy elegantní. Kvalitní tenisky v zmíněných barvách najdete také na e-shopu prodejce CCC. Jistě si mezi nimi vyberete módní kousek i vy!

Jak bychom měly o naše dámské tenisky pečovat?

Jestliže chceme, aby nám naše stylové tenisky vydržely sloužit déle než jednu sezónu, bude dobré, když o ně budeme vhodně pečovat. Alfou a omegou péče o boty jsou obuvnické prostředky. Hodit se vám bude kvalitní impregnace, která vaše kecky ochrání před nepříjemným deštěm. Dále oceníte i ochranný krém v neutrální barvě. V neposlední řadě si pak do výbavy obstarejte čistící pěnu či gel. Dámské tenisky neperte v pračce. Mohla by se poškodit struktura vláken a tenisky by tak nemusely držet svůj původní tvar. Vyhnout bychom se měly i sušičce. Pro udržení dobrého tvaru tenisek pak můžete používat i tzv. napínáky do obuvi. Vhodné jsou také výměnné vložky do obuvi. Díky nim se vám vnitřní část tenisek jen tak neošoupe a budou dlouho jako nové. Do dámských tenisek pak můžete aplikovat i různé osvěžovače obuvi. Zmíněné obuvnické prostředky najdeme také v prodejnách CCC.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč by každá žena měla mít ve svém šatníku tenisky?