Menu
WomanOnly
Přátelství

Proč muži a ženy nemohou být jen přáteli. Nemohou za to!

Redakce

Redakce

24. 2. 2014

Existuje mnoho lidí, kteří tomuto tvrzení věří. Je ale i mnoho těch, kteří s ním nesouhlasí a zastávají názor, že žena a muž mohou být dobrými přáteli. 

Mají na to ženy a muží shodný názor?

Já si myslím, že žena a muž přáteli být mohou. Většina žen se se mnou shoduje. Pokud se na toto téma začnete bavit s muži, můžete se dostat k velké výměně názorů.

Muži tvrdí, že muž a žena nikdy nemohou být jen přáteli bez toho, aby alespoň jeden k tomu druhému cítil něco víc. To nám ženám ukazuje, jak to tedy je s našimi mužskými přáteli.

Vztah s vaším přítelem nemusí být, čím se zdá

Žena má špatný den, potřebuje si s někým promluvit a nejblíže k jejímu domovu bydlí její dlouholetý přítel. Rozhodne se k němu zajít, dát si skleničku a postěžovat si na život. Skleniček vypijí víc, ale žena se cítí bezpečně, protože je přeci u svého kamaráda.

Najednou se ale ukáže jak je to s jejich ryzím přátelstvím, muž ji začne objímat a místo utěšování se snaží o něco víc, konečně po tolika letech může ukázat, co k ní cítí. Tohle je pravděpodobně ukázka situace, když se muž kamarádí se ženou a dostane příležitost k tomu, aby ukázal pravou tvář.

Muži dají hodně na sexuální přitažlivost

Tuto teorii potvrdili ale i vědci, dle jejich výzkumu nikdy muže s ženou nepojí jen přátelství. Muže k nám poutá sexuální přitažlivost. Proto by většina vašich mužských kamarádů neměla problém prožít s vámi noc, i když vás to nikdy ani nenapadlo.

Opravdový muž přítel = gay

Proto jediný muž, který může být na 100% jen vaším kamarádem je muž gay. Tito muži jsou prý nejlepší přátelé, mají s vámi společná témata k hovoru a nikdy se s vámi nescházejí s postranními úmysly.

Jen vás prosím, po přečtení tohoto článku se nezbavujte svých mužských kamarádů. Oni za to nemohou, jsou to jejich pudy, kterými se řídí. A nikdy nevíte, kdy se vám takový dlouholetý kamarád bude hodit.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč muži a ženy nemohou být jen přáteli. Nemohou za to!