Menu
WomanOnly
Láska

Proč nenapsal? Může za to alkohol nebo vaše svolnost!

V pátek večer jste si zašla s kamarádkami na víno a v baru jste potkala muže, který by podle vás mohl být ten pravý. Dala jste mu tedy na konci večera svoje telefonní číslo a teď netrpělivě očekáváte až zavolá nebo alespoň napíše smsku. Už jsou to ale tři dny a stále se vám neozývá? My víme proč!

Už jste mu dala co chtěl

Večer jste se skvěle bavili a v moment, kdy jste se měli rozloučit, jste si neobjednala taxík domů, ale přijala jste pozvání k němu domů. Ráno vám dal letmý polibek na rozloučenou a vy jste odešla domů, kde se teď užíráte proč nezavolá.

Je to ale očividně, váš vysněný už dostal co chtěl a teď už vlastně ani nemá důvod proč volat. Příště až se seznámíte s krásným neznámým nechte si trochu odstup a spoustu tajemství, včetně toho jakou barvu mají vaše kalhotky. Spustíte tak jeho lovecké instinkty, bude toužit vás poznat víc a dozajista se ozve!

Ztratil telefonní číslo

Když jste se loučili, přemlouval vás, aby jste s ním navštívila místní diskotéku, ale vám se z pochopitelných důvodů nechtělo. Proto jste mu napsala telefonní číslo tužkou na oči na ruku a nasedla do taxíku. On se šel s kamarády bavit a ve víru tance se mu telefonní číslo rozmazalo a tak se nemůže ozvat ani kdyby sebevíc chtěl.

Příliš alkoholu škodí

Ráno jste se probudila a celý večer máte jako v mlze. Postupně si rozpomínáte, že jste večer popíjela s nějakým krasavcem, kterému jste nakonec dala telefonní číslo. On ale pravděpodobně pil ještě víc než vy, a proto je možné, že si vás nepamatuje vůbec, zkrátka proto, že si nepamatuje nic. Příště se zkrátka nesnažte pít jako Dán a i jeho to donutí k střízlivějším večeru.

Když se neozve, nenaléhejte!

Když má muž opravdový zájem o ženu kterou právě poznal, vždy si na krátkou smsku čas udělá. Nemá proto smyl psát mu a mámit ho na víno, když se sám neozve. Můžete to zkusit jednou, ale pokud se ani potom nechytí a neodepíše, vzdejte to. Tohle váš princ na bílém koni nebude, musíte hledat dál.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč nenapsal? Může za to alkohol nebo vaše svolnost!