Menu
WomanOnly
Krása

Jak se zbavit mozolů a prasklin na nohou. Vaše nohy mohou vypadat skvěle!

Popraskané paty a mozoly jsou poměrně běžnou zdravotní komplikací, která sice může být jen čistě kosmetickým problémem, ale častěji se jedná spíše o bolestivý stav. Bez ohledu na to, popraskané paty jsou viditelné a kazí vzhled nohou, proto sebevědomí člověka příliš nepřidají.

Zimní období, kdy své nohy chráníme před okolím, je zároveň i časem, kdy se častěji objevují praskliny a jiné problémy s chodidly. Pokud v práci trávíme celý den v uzavřených botách poskytujeme ideální podmínky pro bakterie, které se rády množí v teplém a vlhkém prostředí. Nohy se více potí, kůže nedýchá a problém se dřív či později objeví. Mozoly vznikají při opakovaném tření a tlakem na kůži. Jedná se o adaptaci kůže (nebo obrannou reakci kůže) na mechanickou zátěž.

Jako výsledek toho, když začneme v létě nosit otevřené boty, tak suchá kůže a praskliny na chodidlech nevypadají moc hezky. Dále se také zvyšuje riziko vzniku infekce!

Praskliny a mozoly by se v žádném případě neměly podceňovat, a považovat jen za vadu na kráse, neboť ve výsledku může tento „malý” problém přerůst až ve velké bolestivé trhliny případně krvácení.

Příčin popraských pat je několik. Mezi nejčastější z nich patří nesprávný výběr obuvy, nedostatečná péče o nohy, suchý vzduch, nedostatek vlhkosti, dlouhodobé stání na tvrdé podlaze a celá řada zdravotních důvodů, jako je třeba cukrovka.

Glatte Extra Strong 15%

Glatte Extra Strong 15%

Jak pomáhá Glatte http://www.glatte.cz/cracked-skin/

Udržujte pokožku hydratovanou a zapomeňte na mozoly a praskliny!

V případě prasklin a mozolů je prokázaná 100% souvislost mezi stupněm suchosti pokožky a jejich tvorbou: suchá a popraskaná kůže je náchylnější k pronikání infekcí a jejím odstraněním se chráníte proti zánětům.

V současnosti je na trhu k dispozici jako pomoc Glatte Extra Strong 15%. Je to pěnový krém s mimořádným hydratačním účinkem na velmi suchou pokožku. Tento pěnový krém s karbamidem se velmi snadno používá a pomáhá přirozeným způsobem pečovat o suchou pokožku. Obsahuje bohaté spektrum aktivních složek, a proto má na pokožku hluboce hydratační účinky: zvlhčuje ji, regeneruje, změkčuje a zjemňuje. Zároveň zrychluje odstranění mrtvých buněk suché kůže. Je bez zápachu, neobsahuje parabeny a hormony, snadno se vstřebává a neznečišťuje oděv. Dosud nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky jeho používání.

Krém má měkkou pěnovou strukturu, a proto se snadno aplikuje i na podrážděnou pokožku. Rychle se vstřebává, 100% nemastný. Díky balení pod tlakem je zaručena ochrana proti bakteriím během skladování i používání, tím se Glatte liší od běžných krémů v tubách a nádobkách, které můžou být bakteriemi snadno kontaminovány. Dokonce i při vysokém obsahu karbamidu je Glatte stabilní i při dlouhodobém skladování.

Neobsahuje barviva, umělá aromata ani parabeny či hormony, takže existuje jen nízká pravděpodobnost vyvolání alergické reakce.

Může být používán po dlouhou dobu, bez jakýchkoli nepříznivých účinků a díky výběru ze tří možností si můžete zvolit typ krému přesně podle svých potřeb.

Zároveň může být doporučen lékařem jako dodatečný zvlhčující prostředek na pokožku chodidel při cukrovce. Nejde o lék, tudíž neobsahuje hormony ani syntetické protizánětlivé složky.

Používání krému Glatte je velmi výhodné i z finančního hlediska: jedna nádobka postačí na dva měsíce. Krém je uchováván pod tlakem a může tak být skladován až po dva roky i bez použití konzervačních látek.

Má všechny přednosti kosmetických přípravků vyráběných v Německu – kvalitu, příjemné používání, všestrannost a ještě mnohem více!

Složky krému Glatte spolu působí v rovnováze, což je potvrzeno i ověřeno německým výrobcem. Jeho nezávadnost byla testována v laboratoři MVDr. Šotoly v Kroměříži. Také byly provedeny testy účinnosti za pomoci Prof. MUDr. Petra Arenbergera, DrSc., předsedy Dermatologického univerzitního nadačního fondu, a testy spokojenosti zákazníků u těch nejnáročnějších klientů, kteří jsou zvyklí na nejvyšší kvalitu.

Zeptejte se na Glatte Extra Strong 15% ve své lékárně!

Proč snášet mozoly a praskliny na nohou, pokud máte nyní řešení?

Více http://www.glatte.cz/cracked-skin/

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se zbavit mozolů a prasklin na nohou. Vaše nohy mohou vypadat skvěle!