Menu
WomanOnly
Šperky a módní doplňky

Proč se zkrášlit stříbrnými šperky? Super cena, design a elegance

I když jsou v dnešní době dostupné skvosty z různých materiálů, žádná žena neodolá blyštivému stříbrnému klenotu, který ozdobí její ručku, ouško a krk! Není divu. Tento drahý kov je symbolikou čistoty, krásy a trvanlivosti.

Kvalita dechberoucích stříbrných šperků je léty prověřená, dokonce se s nimi zdobili lidé od starověku. Jen si představte, že se dochovaly klenoty starší více než 4 000 let. Je pravda, že stříbro zlatu jen sotva konkuruje, přesto si však zachovává svou popularitu. Ne všechny dámy si mohou dovolit zlaté náušnice a prsteny s drahokamem.

S krystalem, či perlou?

K dostání jsou stříbrné šperky s krystaly Swarovski i perlové šperky. Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký z druh je pro vás vhodnější, dopřejte si klidně krystalové šperky i náušnice s perlou. Swarovski prsteny či náramky ohromí dokonalým zpracováním, neokoukaným designem, vysokým leskem kamínků a příjemnou pořizovací cenou. Do oka padnou ženám středního věku i mladým dívkám, které se chtějí také líbit. Nádherná je kombinace stříbrného řetízku a přívěsku anděla se Swarovski krystaly. Srdíčkové náušnice s růžovým kamínkem zaujmou teenagerky a visací stříbrný model s odlesky okouzlí dámy všech generací.

Přilákejte k sobě štěstí a lásku

Velmi populární jsou perlové šperky, a to díky kráse perly i jejím pozitivním účinkům na zdraví. S perlou na klenotu k sobě přivábíte sílu a rozhodnost. Vaše životní cesta bude kouzelná. Prsteny a náušnice s perlou jsou jako stvořené pro zrozence Ryb, Kozoroha, Raka, Vah i Blíženců. Právě tato znamení trpí vnitřními strachy a občas se nemohou rychle rozhodnout. Perla je symbolem čistoty, ženskosti a proměny. Zároveň vám daruje cit, rozum, empatii a rozvahu. Rovněž posiluje nervový systém, mírní horečky i svalové křeče, posiluje zuby a kosti. Zkrátka a dobře vás ochrání před negativní energií!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proč se zkrášlit stříbrnými šperky? Super cena, design a elegance