Menu
WomanOnly
Sex

Prodej erotických hraček roste: Co je u Čechů aktuálně populární?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

16. 12. 2021

Erotické hračky dokáží mnohé vášnivé kratochvíle ozvláštnit a doslova okořenit o něco nového, co do té doby partneři neznali. Jindy jsou zas zajímavou alternativou, jak si vůbec milostné radovánky užívat. Každopádně teď, před obdobím Vánoc, je dvojnásob zajímavé téma právě oblíbenost erotických hraček u nás.

Nebudeme vás napínat. Podle nadpisu už jistě víte, že se jejich oblíbenost každým rokem zvyšuje. My vám přineseme přehled několika málo originálních, které zažívají největší vzestup.

Realistické sexuální panny jako novodobý hit

Sexuální panny už dávno nejsou jen obdobou vtipného balónku pro ukájení. Sex dolls jsou důmyslným zařízením, které dokáže neuvěřitelné spektrum milostných funkcí. Mnohé jsou dokonce schopny komunikace nebo se umí i naučit některé fráze podle přání majitele.

Tyto sexuální panny naleznete v profi obchodech jako Topsexdolls.cz opravdu důmyslné vším co umí a dvojnásob zpracováním. O tělo se stará speciální silikon, který na ohmat i na pohled dokonale simuluje hebkou reálnou kůži. Efektivitě přidává postava i vzhled přesně podle přání, který podkreslují realistické vlasy, oči i chloupky.

Erotické hračky

Zdroj: Unsplash

Milostné hrátky pod kontrolou

Téma tvrdších milostných hrátek je mnohem více opěvované, než tomu bylo v minulosti. Možná za to mohou filmy jako trilogie odstínů šedi, které mohou páry motivovat k zajímavějším hrátkám. Nebo zkrátka jen lidé odhazují ostych a mnohem častěji si užívají agresivnějšího milování. 

Každopádně pomůcky pomáhající k zajímavé hře pána a sluhy, kde bývá pochopitelně muž tím, kdo drží otěže celého aktu pevně v rukou, jsou mnohem více prodávané, než tomu bylo dřív. Speciálně upravené vibrátory, bičíky, kožená lanka, pouta a mnohé další pomůcky mohou vypadat hrozivě. Při citlivém použití jsou ale tak upraveny, aby působily takový druh rozkoše, který do té doby žádná nezažila.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Prodej erotických hraček roste: Co je u Čechů aktuálně populární?