Menu
WomanOnly
Make-upy a líčení

Proměny žen s rakovinou. Vizážistka jim pomáhá získat zpět sebevědomí

Za výrazným líčením se může skrývat víc než jen touha po dokonalosti. Moskevská vizážistka a její klientky o tom ví své. Podívejte se na úžasné proměny žen bojujících s rakovinou.

Řada žen se líčí proto, aby byly ještě krásnější, měly větší rty a růžovější tváře. Pak jsou tu ženy, pro které je make-up alespoň chvilkovým rozptýlením. Když se na sebe, namalované, podívají do zrcadla, alespoň na chvíli mohou mít pocit, že je všechno v pořádku. O takové ženy pečuje Gohar Avetisyan, která je profesionální vizážistkou. K jejím klientům patří také ženy s rakovinou a kožními nemocemi.

Avetisyan se rozhodla využít svých schopností a talentu k tomu, aby pomohla ruským ženám alespoň na chvíli uniknout, jak sama říká, od kruté reality. Na sociálních sítích si vybudovala opravdu silnou fanouškovskou základnu. Jen na Instagramu má Avetisyan přes 4,7 milionů sledujících. Lidé obdivují nejen fotografie až neuvěřitelných proměn, ale hlavně proto, že se rozhodla pomoci získat nemocným lidem zpět jejich sebevědomí.

Na některé proměny se můžete podívat níže. Co si o nich myslíte? Líbí se vám nebo vám přijdou přehnané a zbytečné?

Ohodnoťte tento článek:
4,4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Proměny žen s rakovinou. Vizážistka jim pomáhá získat zpět sebevědomí