×
WomanOnly

Řeč těla zamilovaného muže. 8 signálů, že o vás opravdu stojí

Řeč těla zamilovaného muže

Říká se, že chlap se otočí za každou sukní, některá ho však občas zaujme natolik, že je ochoten se těch ostatních (alespoň na čas) vzdát. Ale jak to poznáte? Řeč zamilovaného muže je dobře čitelná. Jaké signály značí, že o vás opravdu stojí?

1. Ústa

Pokud muž sleduje něco, co se mu líbí, nemá ústa pevně zavřená, ale naopak mírně pootevřená. Jestliže spolu sedíte v baru a popíjíte, všímejte si, zda náhodou nepije mnohem víc než vy – i časté přitisknutí sklenice ke rtům značí touhu.

2. Nos

Muži, připravenému dobývat objekt svého zájmu, se nevědomky rozšiřují nosní dírky. Spolu s mírně pootevřenými ústy pak jeho výraz vypadá živější a otevřený novým zážitkům. To ještě podtrhují časté doteky obličeje či uší, které značí vzrušení.

3. Obočí

Portrét zamilovaného muže dokresluje rychlé pozdvižení obočí. Když vás poprvé zahlédne v místnosti, anebo když se vaše pohledy poprvé setkají, a vy si všimnete tohoto gesta (které však může trvat jen zlomek sekundy), nepochybujte o tom, že vás rád vidí. Pozitivním znamením je i to, pokud se ho lehce pozdvihnuté obočí drží i při rozhovoru s vámi.

4. Vlasy

I když tendence hrát si s vlasy, pokud mluvíme s někým, kdo se nám líbí, patří spíše k ženám, dělají to i muži. Pokud se mu líbíte, při rozhovoru s vámi si je uhlazuje, anebo naopak cuchá.

5.Oblečení

A stejné nutkání se upravovat mají ženy i muži v souvislosti s oblečením. Pokud muže některá z dam zaujme, chce před ní samozřejmě vypadat co nejlépe. Jestliže jste tedy tou šťastnou vy, upravuje si před vámi kravatu, uhlazuje si sako a podobně. Může si také pohrávat například s knoflíky košile či zipem u bundy, což značí, že je z vás pěkně nervózní. Pokud svršek nakonec odloží, je připravený posunout se ve flirtování o něco dál.

6. Posed

A jak zamilovaný muž sedí? Především chce své vyvolené ukázat, co jí může nabídnout, takže sedí z s rozkročenýma nohama. A pokud jste tou vyvolenou vy, sedí natočený směrem k vám, abyste měla perfektní výhled na jeho rozkrok. Když s vámi mluví, sedne si na okraj židle, aby byl k vám co nejblíže, případně ještě zkříží nohy a tu horní natočí k vám.

7. Pohled

Pokud je zamilovaný muž zároveň i sebevědomý, klidně na vás nestydatě zírá a okatě si vás prohlíží. Avšak jestliže máte co dočinění se spíše stydlivějším typem, pozoruje vás letmo a potajmu. Pokud se na něj nečekaně podíváte a vaše pohledy se setkají, nervózně pohledem ucukne a dělá jakože nic.

8. Postoj

Muž, který se snaží zaujmout ženu svých snů, dává svým sebevědomým postojem najevo, že byste si ho měla cenit. Stojí s mírně rozkročenýma nohama a ruce má položené na bocích, případně se zapírá za poutka u džín tak, aby vás upozornil na svou chloubu.2 Komentáře Řeč těla zamilovaného muže. 8 signálů, že o vás opravdu stojí

  1. Mery…. Ženatý muž?! Co to je za otázku?! Ani na něho nevejrej už má ženu tak proč by jsi to kazila?! Jaké by ti bylo kdyby jsi měla svoji lásku života a nějaká kurva by ti ho přebrala?!

  2. Jak poznám že je do mě zamilovaný ženatý muž. Vidíme se na pár minut jednou týdně, když mě vidí vždy se usměje a snaží se s semnou zavést řeč a všimla js si že se podivné na mě diva

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*