Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v březnu 2018 přinesl sušenkovou pomazánku i chai latté

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

17. 4. 2018

Už jste ochutnali lahodnou sušenkovou pomazánku Lotus? Nebo krémový chai latté? Pokud rádi zkoušíte nové jídlo a pití, pak je tu pro vás Brandnooz Box, krabice s překvapením. Jako každý měsíc jsme všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

Ti, kdo rádi mlsají, museli být v březnu nadšeni. Tedy alespoň pokud si objednali Brandnooz Box, krabici s překvapením v podobě jídla a pití.

Tentokrát žádné mouky, tuctové přísady na pečení nebo bonbony pro děti. Uvnitř prvního jarního vydání byl prášek na výrobu výborného chai latté nebo třeba mix preclíků a rybiček, který se u televize neztratí. Vše jako vždy přišlo v zelené krabici vystlané dřevěnou slámou, aby se nic nerozbilo.

Lotus Biscoff Biscuit Spread (400 g, cena v obchodě 79,90,-)

Tohle je lahůdka, která musí chutnat i zapřisáhlým odmítačům Nutelly. Znáte karamelové sušenky Lotus? Perfektně chutnají ke kávě. Zkuste si je tedy představit ve formě pomazánky, kterou si můžete dát třeba na toast…

Chutná výborně, navíc se snadno roztírá, a to i když pomazánku rovnou vyndáte z lednice. Je poměrně sladká, ale v tenké vrstvě na chlebu nebo třeba palačince nijak neuškodí.

Lagris Luštěninová směs tradiční (500 g, cena v obchodě 29,90,-)

O téhle směsi čočky, fazolí a hrachu jsem neměla vůbec tušení. Přitom chutná skvěle! Zvlášť, pokud vás už unavují jednoduché luštěninové pokrmy.

Směs můžete použít jako základ do hrstkové polévky, jako přílohu, ale třeba i do kotlíku k masu. Vegani pak obzvlášť ocení, že z ní jde vyrobit i neotřelé karbanátky. Samotná příprava luštěnin už moc jednoduchá není, je potřeba je ideálně přes noc namočit. Ale výsledek za to stojí.

Nescafé Classic Crema (100 g, cena v obchodě 109,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Značka Nescafé přichází s novou recepturou, která má zaručit krémovou pěnu a intenzivní chuť kávy. Upřímně jsem ale nepocítila rozdíl. Jde o klasickou kávu Nescafé, která je akorát o něco dražší.

Lehká pěna na povrchu nicméně vznikla, ale to dokáže i instantní káva s podtitulem „crema“ od konkurence.

Lišácké jablko Cider (500 ml, cena v obchodě 21,90,-)

Kdo má rád cidery, tenhle výrobek už dávno zná a není to pro něj žádná novinka (byť to leták tvrdí). Lišácké jablko se na českém trhu objevilo loni a celkem rychle si našlo své zákazníky.

Sice jde pořád o průmyslový cider určený pro supermarkety, ale za mě má Lišácké jablko jeden podstatný plus: není tak sladké. Můžete si dát klidně dvě, tři plechovky a nebudete mít pocit ulepené pusy. Jako většina podobných ciderů obsahuje 4,5 procenta alkoholu. Kromě plechovky lze koupit i ve skleněné vratné lahvi.

Bohemia Maxi mix (130 g, cena v obchodě 29,90,-)

Taky se vždycky nemůžete rozhodnout, jestli si koupit tyčinky, anebo snad sezamové rybičky? V tomhle mixu od firmy Bohemia najdete všechno možné.

Nejde sice o nějak jedinečný výrobek, ale na druhou stranu je plastový pytlík celkem praktický. Pro večerní posezení s přáteli má navíc ideální velikost. Obsah je možná slanější, než jsem zvyklá, ale stejně ho sníte a ani si to neuvědomíte.

Chai Latté David Rio Orca spice (2 porce, cena v obchodě 219,- za 398 g)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Jmenuje se to sice podobně, ale zapomeňte na café latté. Tohle je totiž úplně jiná kategorie. Chai latté je kořeněný čajový nápoj, ve kterém můžete cítit vanilku nebo třeba skořici. Jeho základ může být černý, ale i zelený nebo bílý čaj. A chutná skvěle!

Vyrobíte ho jednoduše – dvě lžičky prášku smícháte s hrnkem teplého mléka a napěníte. S hrstkou sušenek máte perfektní a originální pohoštění pro návštěvy.

Dr. Oetker Puding bez lepku (45 g, cena v obchodě 8,50,-)

Pudinky od Dr. Oetkera jsou klasika, v obchodech patří k těm lepším výrobkům. V boxu jsme tentokrát mohli najít únorovou novinku – bezlepkový pudink s vanilkovou příchutí. Popravdě jsem po jeho ochutnání ani nepoznala rozdíl oproti klasické variantě. Podle očekávání se i vyráběl stejně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v březnu 2018 přinesl sušenkovou pomazánku i chai latté