Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v červenci 2018 přinesl mrkvový koláč nebo pikantní cibulky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

8. 8. 2018

Máte rádi mrkvový koláč? Nebo chcete vyzkoušet novou makrelu v mexické omáčce? Pak je tu pro vás Brandnooz Box, krabice s překvapením v podobě jídla a pití. Vše jsme pro vás vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi.

Sladkostí ubylo, naopak lahůdek pro dospělé je tu až až. Červencová krabice s překvapením Brandnooz Box přináší pálivé nakládané cibulky nebo směs na upečení mrkvového koláče. Výrobků je méně, o to jsou ale dražší a zajímavější.

Dr.Oetker Celozrnný mrkvový koláč (500 g, cena v obchodě 69,90,-)

Nejsem příznivcem směsí na pečení, ale tahle mě mile překvapila. Přidáte jen pár surovin a máte poměrně rychle hotový mrkvový koláč. Když si s ním ještě vyhrajete a přidáte i tvarohovou směs, leckterou návštěvu překvapíte.

Jak to tak ale už bývá, v téhle směsi jsou spíš ty levnější přísady, které se dají poměrně snadno sehnat. Cenově se tak výrobek určitě nevyplatí.

Koláč chutná dobře, je hezky vláčný a navíc celozrnný. Pozor jen na minimální datum spotřeby, na krabici je chybně uvedený letošní rok – ve skutečnosti výrobek vydrží až do roku 2019.

Spak Master Ketchup (340 g, cena v obchodě 39,90,-)

Tento kečup možná není sladký jako slavný Heinz, ale obsahuje mnohem více rajčat. Konkrétně 210 gramů na 100 gramů výrobku (což je zhruba o 60 gramů více než v případě zmíněné konkurence).

Navíc neobsahuje konzervanty ani škrob. Ve složení najdete jen rajčatový protlak, cukr, ocet a koření. Za tuto cenu opravdu kvalita.

Rio Mare Makrela Messicana (169 g, cena v obchodě 89,90,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Rio Mare už nějakou dobu nabízí grilovanou makrelu v konzervě. Je to lahůdka, i když poměrně drahá. Teď můžete vyzkoušet také mexickou variantu – makrelu v omáčce s kukuřičkami a fazolemi.

Chutná opravdu dobře, snad jen té zeleniny by tam mohlo být víc. Nejde ale o žádnou rybí drť, v plechovce najdete skutečně velké kusy masa. Omáčka je tak akorát pikantní.

Minusem je ale pořád vysoká cena, v případě Rio Mare jednoduše platíte za značku. Rybu s podobnou omáčkou si doma vyrobíte mnohem levněji.

Staropramen Cool S příchutí okurky a limetky (500 ml, cena v obchodě 19,90,-)

Nejsem úplně fanouškem průmyslových radlerů, raději si dám v hospodě jednoduše točené pivo smíchané s kvalitní limonádou. Tahle varianta od Staropramenu ale není marná. Především nechutná tak sladce, dokonce ucítíte i slibovanou okurku a limetu.

Navíc je tahle letní novinka bez alkoholu, takže si ji můžou dát i řidiči nebo čerstvé maminky.

POM-BÄR Crackers original (90 g, cena v obchodě 25,90,-)

Červencový Brandnooz Box nezapomněl ani na děti, ty v krabici najdou krekry ve tvaru známých medvídků od značky POM-BÄR. Tentokrát jde ale o menší tvrdé křupání podobné třeba krekrům od Telky.

Osobně mi výrobek moc nechutnal – přišel mi nijaký, bez chuti. Pro děti je ale nižší obsah soli určitě plus. Kromě varianty Original lze medvídky koupit i s mákem a sezamem.

Ady Pikantní cibulka (280 ml, cena v obchodě 40,-)

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Zato tyhle cibulky jsou tak výrazné, že je ucítíte na jazyku ještě nějakou dobu po ochutnání. Jde o klasické naložené cibulky perlovky, tentokrát však s pálivými papričkami. A že jsou opravdu pikantní!

Skvěle se hodí ke grilovanému masu, nejsou špatné ani jako příloha k rozpečenému sýru. Nejde je ale jíst ve velkém množství.

Havlík Original Tyčinky se sýrem a solí (90 g, cena v obchodě 10,50,-)

Tyčinky od Havlíka nejsou žádnou novinkou. Jejich řada je bohatá a vybere si asi každý – ať už kornspitzové, sádlové nebo právě tyhle, sýrové. Zkoušeli jsme je mimochodem už loni v červenci.

Jde o super věc k televizi nebo pro návštěvy, když nechcete jíst mastné chipsy. Zároveň je však nutné podotknout, že sýr v tyčinkách moc neucítíte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v červenci 2018 přinesl mrkvový koláč nebo pikantní cibulky