Menu
WomanOnly
Apetit

RECENZE: Brandnooz Box v květnu 2018 lákal na sladké sušenky a chipsy z batátů

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

11. 6. 2018

Rádi ochutnáváte nové jídlo a pití? Pak je přesně pro vás Brandnooz Box, krabice s překvapením. Jako vždy jsme i v květnu všechny výrobky vyzkoušeli a zhodnotili v recenzi!

Ideální léto znamená opalovačku na terase s chladivým nápojem v ruce. Anebo třeba kopec zmrzliny po těžké práci. Nejen s tím vám pomůže květnový Brandnooz Box, krabice s novinkami z jídla a pití.

Tentokrát si na své přijdou milovníci sladkého. Došlo na známé sušenky Oreo s dvojitou náplní anebo třeba superovocný hruškový sirup.

Tretter’s Zeleninové chipsy (45 g, cena v obchodě 19,90,-)

Jediný zástupce slaných jídel v celé krabici, který je ale zároveň i chuťově nejlepší. Zeleninové chipsy jsou na českém trhu už poměrně dlouho. Chutí bývají poměrně jiné než ty klasické – mrkvové jsou třeba sladší.

My jsme ale v boxu ozkoušeli novinku s brambory a batáty. A chutná báječně! Lupínky jsou jen jednoduše osolené, a to nijak přehnaně. Batáty pak celý pytlík ozvláštňují lehkou nasládlostí. Balení vystačí tak akorát pro dva k televizi.

Semtex Coffee & Lime (500 ml, cena v obchodě 34,90,-)

Zřejmě jste už zaznamenali zvláštní nápoj Mazagrande od Tchiba. Jde o studenou kávu smíchanou s limonádou. Semtex to pojal po svém a v létě přichází na trh s energetickým nápojem s podobným složením.

Možná si to své fanoušky najde, ale já mezi ně patřit nebudu. Už samotná vůně je dost chemická. Po napití ucítíte přepálený karamel. A účinek? Nedokážu posoudit, neuměla jsem se přinutit vypít to celé.

Jupí Superovocný sirup (0,7 l, cena v obchodě 74,90,-)

Značka Jupí přináší nové sirupy s 20procentním podílem ovocné šťávy. Cenově jsou celkem nastřelené. Příchutí je několik, my v krabici našli hrušku.

Upřímně mi k létu úplně nesedí, po smíchání se studenou vodou byl nápoj trochu zvláštní. Obzvlášť, když jsem si ho rozředila. Zato když sirup zalituje horkou vodou, dostanete příjemný nápoj na zahřátí.

Penam Toast světlý (500 g, cena v obchodě 29,90,-)

Toastový chléb od Penamu jsme zkoušeli už v minulém boxu, tentokrát došlo na světlou variantu. Nejde o žádnou novinku, toasťák chutná pořád stejně – jen má jiný obal. Na opékání ideální, do studené kuchyně bych ale doporučila dražší alternativy od konkurence, které mají výraznější chuť.

Vinea Frizzante (250 ml, cena v obchodě 12,90,-)

Vinea Frizzante. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tenhle nápoj mě nadchl, a to nejsem žádný velký fanoušek Viney. Představte si toto známé pití s příchutí hroznů… ale tentokrát ovoněné, s květinovým nádechem a příjemně perlivé. Téměř vám bude připomínat sekt.

Nápoj je v ideálním malém balení. Čím je vychlazenější, tím je lepší. Obsahuje 10 procent šťávy z bílých hroznů a navíc plechovka vypadá opravdu nádherně.

Jsem sladká S kakaovou náplní (50 g, cena v obchodě 7,90,-)

A teď začíná série malých sladkostí, kterých v Brandnooz Boxu bude příště, doufejme, méně. Zaprvé tu máme klasický sojový suk, s trochou kokosu na vrchu a s čokoládovou náplní uvnitř. Osobně mi přišla trochu zbytečná, ale chápu, že je asi těžké vymýšlet novinky v kategorii sojových suků…

Racio Monkeys (2x 11 g, cena v obchodě 2x 7,90,-)

Rýžové chlebíčky, tentokrát však v malém balení s opičkou na obalu. Jedny jsou s polevou z mléčné čokolády, druhé s bílou čokoládou s jogurtovou chutí.

Prý ideální dětská svačinka. Neumím si představit dítě, které tohle zasytí… A pokud byste mu výrobek dali jako malou sladkost, určitě existuje spousta zdravějších alternativ, které neobsahují tolik cukru – to už raději pár kostiček kvalitní čokolády.

Corny Big White Coconut (40 g, cena v obchodě 17,90,-)

Kokosová Corny je fajn tyčinka, která dodá rychle energii a zároveň i zasytí. Tato novinka ale obsahuje navíc bílou polevu a je tak sladká, že se skoro nedá dojíst. Budu se opakovat, ale za mě bohužel další palec dolů.

Oreo Double Creme (157 g, cena v obchodě 32,90,-)

Oreo Double Creme. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tohle je pak vrchol v kategorii sladkostí. Sušenky Oreo určitě znáte. Teď si ale zkuste představit, že by obsahovaly dvakrát více krémové náplně. Víc než jednu sušenku najednou jsem nedokázala sníst. Když jsme minulý měsíc ochutnávali tmavší brownie variantu, byla jsem jednoznačně spokojenější.

Vitana Pomocník pro přípravu zmrzliny (15 g, cena v obchodě 12,90,-)

V minulém vydání Brandnooz Boxu jsme také testovali pomocníka na výrobu zmrzliny od Dr. Oetkera. V květnové krabici se objevil podobný výrobek, ale od Vitany.

Tentokrát bylo potřeba víc surovin – například tvaroh nebo zakysaná smetana – a postup byl složitější. Taky z této směsi nevyrobíte klasickou zmrzlinu do krabičky (protože byste nezískali tu správnou konzistenci), ale nanuky. Já osobně dávám přednost pytlíčku od Dr. Oetkera, ale asi je to o zvyku.

Mentos Say Hello Lemonade (37,5 g, cena v obchodě 17,90,-)

Známé bonbony Mentos potištěné smajlíky, které se už delší dobu objevují v reklamách (a já si neumím představit, že by někdo skutečně používal mentosky k seznámení se s lidmi). Mají příjemnou citronovou příchuť, i když by klidně mohly být kyselejší.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Brandnooz Box v květnu 2018 lákal na sladké sušenky a chipsy z batátů