Menu
WomanOnly
Domácnost

RECENZE: Druhý Glanc Box přinesl zázračné ubrousky i novou pastu

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

13. 3. 2016

Už podruhé je tu Glanc Box, krabice s překvapením v podobě kosmetiky a drogérie. Tentokrát představil novou zubní pastu, ale i zázračné univerzální ubrousky od Sava. Přečtěte si naši recenzi, kde jsme všechny produkty vyzkoušeli a zhodnotili!

Glanc Box je menší bráška Brandnooz Boxu, tedy krabice s jídlem jako překvapením. V tomto případě jde ale o novinky z řady kosmetiky a drogérie. Najdete tu například novou zubní pastu Zendium nebo pleťový krém, který pomůže s detoxikací.

Vše je zabaleno v zelené krabici vystlané syntetickou slámou, aby se nic nerozbilo.

Yves Rocher Sprchový gel Un Matin au jardin (200 ml, cena v obchodě 175,-)

glanc-3

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Tuto únorovou novinku představovala firma Yves Rocher už během kampaně, kde se dal sprchový gel sehnat zdarma. Já ale tehdy dala přednost verzi se zeleným čajem, takže za verbenové lístky jsem ráda.

Gel voní nádherně a není ho potřeba nanášet tolik. Na pokožce vydrží poměrně dlouho, ale lepší je ho samozřejmě zkombinovat s tělovým krémem.

Zendium Zubní pasta Complete Protection (cena v obchodě 109,-)

Tato zubní pasta se už delší dobu objevuje v televizních reklamách, takže její zařazení do boxu je skvělý tah. Obsahuje enzymy a proteiny, které se přirozeně nacházejí v lidských slinách, a tak by pasta měla být šetrnější.

Jak funguje, se samozřejmě projeví až po delším používání, na prvních pár vyzkoušení ale příjemně překvapila. Neobsahuje SLS, takže moc nepění. Chuť je jemná, bez agresivního množství mentolu.

Silan Soft & Oils Pink (750 ml, cena v obchodě 69,90,-)

Silan již delší dobu vyrábí aviváže s přidanými esenciálními oleji, v únoru však představil novinku s vůní růží a silice ylang-ylang. Balení je nižší než u klasických aviváží a průhledné – takže růžová barva aviváže hezky vynikne.

Použití je jednoduché a stejné jako u jiných podobných výrobků. Když jsem přičichla k samotné aviváži, přišla mi trochu obyčejná – prostě květinová. Na vypraném prádle ale byla výrazně lepší, připomínala mi konkurenční aviváž od Coccolina.

Dermacol Detox & Defence Face Cream (50 ml, cena v obchodě 329,-)

Pleťové krémy si zásadně kupuju s certifikátem BIO, protože všechny ostatní mi ucpávají póry. Tenhle detoxikační krém od Dermacolu byl ale výrazně lepší než ty, které jsem už dřive vyzkoušela z klasické drogérie.

Pořád moje citlivá pleť uvítá spíš přírodní kosmetiku, ale tahle jí nijak neuškodila – nevšimla jsem si sice žadné detoxikace, ale pokožka byla jemná, bez zarudnutí a možná by po delším užívání vypadala i celkově lépe. Navíc oceňuju praktické balení s pumpičkou, díky níž se dá dobře regulovat množství krému. Je vhodný na den i na noc.

Savo Univerzální čisticí ubrousky (30 ks, cena v obchodě 54,90,-)

glanc-7

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Nejméně nápadný výrobek v Glanc Boxu byl ale pro mě osobně nakonec nejužitečnějším objevem – univerzální čisticí ubrousky od Sava, které se dají použí téměř na cokoliv. Utřete s nimi koupelnu, záchodové prkýnko nebo i dřez v kuchyni. Perfektně se hodí na takové to jednorázové uklízení, na které nechcete tahat z komory hadr a velkou lahev čistidla (pokud se ale chystáte na velký úklid, samozřejmě se vám ubrousky nehodí).

Ubrousky navíc jemně květinově voní a neobsahují chlór, takže po nich nemusíte povrch znovu umývat.

Domestos Power 5 (cena v obchodě 54,90,-)

Klasický závěsný čisticí prostředek na záchod – pět kuliček ve variantě oceán anebo limetka. Já měla štěstí na první jmenovanou vůni, která není nijak chemická a na záchodě je cítit jen opravdu jemně. Záchod působí čistě, ale to i od podobných výrobků od konkurence. V téhle kategorii drogérie už tak nějak nečekám nic převratného.

Kromě zmíněných výrobků byl v krabici i letáček od Dermacolu se soutěží o prsten a sleva do Yves Rocher.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Druhý Glanc Box přinesl zázračné ubrousky i novou pastu