Menu
WomanOnly
Krása

RECENZE: Ladybox na únor 2013 přináší valentýnské překvapení s čokoládou

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

16. 2. 2013

Únor je někdy nazýván měsícem lásky, a ať už Valentýna slavíte, nebo si lásku dokazujete nehledě na den v roce, Ladybox tentokrát přišel se stylovým překvapením. Přečtěte si recenzi, kde jsme pro vás produkty vyzkoušeli a zhodnotili.

Únorový Ladybox přichází tentokrát v černé krabičce s růžovým logem, což působí už jako dotažená verze, kterou by zákaznice mohly vídat častěji (oproti lednovému pytlíčku). Po rozbalení se navíc potvrzuje to, co naznačovala i poměrně větší váha – box se tento měsíc minimálně po kvantitativní stránce vydařil. Jak je to s kvalitou, na to se podíváme v následujících řádcích.

Nobilis Tilia Čokoládová fantazie (50 ml, cestovní balení, cena v obchodě 299,- za 100 ml)

Jde o valentýnské překvapení Ladyboxu, ale minimálně podle autorky recenze i o nejvydařenější produkt – ať už výběrem do únorového balení, tak i kvalitou. Tento čokoládový balzám je na dotek tuhý, ale po chvilce se tělesnou teplotou rozehřeje a může sloužit i místo masážního oleje. Jeho velkým plusem je navíc certifikovaná bio kvalita.

I díky tomuto faktu a obsahu čistého kakaa je možné balzám jíst. Samozřejmě se nepředpokládá, že si ho budete mazat k snídani na chleba, ale jde spíše o výhodu v případě využití na masáže se vším všudy.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Nečekejte však čokoládovou příchuť – je to podobné jako s vůní či konzistencí. Výrobek připomíná máslo smíchané s kakaem a spíš než čokoládu vám bude evokovat pečení. Po nanesení se mírně leskne, a tak není příliš vhodný na obličej. Právě díky tomu se ale dá výborně použít na masírování.

Lirene Micerální voda pro oči a tvář (200 ml, plné balení, cena v obchodě 89,-)

Micerální voda je výjimečná obsahem malých kuliček (tzv. micel), které k sobě přitahují nečistoty, a voda tak slouží k výbornému odličování – dá se pomocí ní odlíčit make-up, vyčistit pleť a zároveň i tonizovat.

V případě této verze od Lirene se musí ocenit její vůně, která je sice podobná jiným odličovacím vodám, ale není nijak agresivní a velice jemná. Horší je to už s jejím využitím. Měla by sloužit na odličování pleti i očí, ale pokud máte oči citlivější nebo používáte kontaktní čočky, raději si řasenku sundejte jemnějším výrobkem. Na obličeji navíc zanechává mírně lepkavý film, který také nemusí být každému příjemný.

Fleur de Santé Tekutá rtěnka s leskem (3,5 ml, plné balení, cena v obchodě 229,-)

V únoru jde o jedinou dekorativní kosmetiku a zároveň personalizovaný produkt, na který v Ladyboxu narazíte. My jsme měli možnost vyzkoušet odstín Nude Pink, který by ve výsledku nemusel být ani personalizovaný. Jde o jemnou růžovou, jež se bude hodit především k bledší pleti, ale nebude vadit ani u snědších typů. Především se ale barva hodí k zimnímu počasí, není příliš výrazná či křiklavá.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Konzistencí jde o něco mezi rtěnkou a leskem, jak i napovídá název. Po nanesení, zvlášť na mírně popraskané rty, působí barva nesourodě. Po chvíli vyčkání se ale vyrovná a rozprostře se.

Její výhodou je, že příliš nelepí a opticky zvětšuje rty. To zajišťují i drobné třpytky, které na první pohled nejsou na rtech vidět. Po odlíčení ubrouskem jsou už ale výraznější, a tak rozhodně nejde o lesk vhodný do restaurace či nedej bože na rande (tedy pokud drahou polovičku nevzrušuje, když má tvář třpytivou jako Edward Cullen). Lesk je zcela bez vůně.

Lavera basic sensitive Balzám na rty (4,5 g, plné balení, cena v obchodě 89,-)

Jde na první pohled o klasický balzám, který se v zimě hodí. Příliš nevoní, spíše slabě. Je ale velmi jemný a nelepkavý. Jde o výrobek podobný klasickému jelenímu loji – nevypadá nijak závratně, nevoní ani nechutná, ale po vyzkoušení funguje a rty zjemní. Pro milovnice bio kosmetiky navíc přináší plus v podobě certifikátu.

Sans Soucis MOISTURE Aqua Benefits (30 ml, vzorek, cena v obchodě 767,- za 50 ml)

Hydratační krém od Sans Soucis je v balíčku nejlepším produktem co se týče ceny. Kupovat si krém za více než 700 korun bez vyzkoušení není zrovna lákadlo, v Ladyboxu ale můžete vyzkoušet poměrně velký vzorek (více než poloviční balení). Krém obsahuje termální vodu z Baden-Badenu, beta-glukan, extrakt z mořských řas a další prvky, které by měly podpořit jeho cenu.

Po vyzkoušení je nutno přiznat, že na značce něco bude. Autorka recenze má spíše smíšenou pleť, a tak hydratační krémy na obličej příliš nevyhledává. V tomto případě jde však o krém, který sice překvapí až máslovou konzistencí, ale rychle se vsákne a na obličeji nevytvoří žádný mastný film. Musí se dát za pravdu výrobcům, kteří tvrdí, že se dá používat jako podklad pod make-up.

Biosilk Silk Therapy (15 ml, vzorek, cena v obchodě 229,- za 50 ml)

Kdo ještě nevyzkoušel hedvábí na vlasy, má tentokrát možnost. Jde o lahvičku s tekutinou, ze které se po umytí vlasů ukápne trocha do dlaně a vmasíruje se – především do konečků. Následně se vlasy již nemyjí.

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Výrobek je určen především pro suché a poškozené vlasy, které rozjasní a zjemní. Ani mastnější s ním nemají problém, nejde ale už o nějak závratnou změnu. Vodička na kůži poměrně dost mastí, ale po nanesení do vlasů se hedvábí vstřebá a zanechá po sobě příjemnou vůni jako od kadeřnice.

Lavera Faces MY AGE Omlazující denní krém (3×1 ml, vzorky, cena v obchodě 460,- za 30 ml)

Jak mohly všechny zákaznice bez problému dostat odstín Nude Pink u rtěnky s leskem, tak v tomto případě by trocha personalizace neuškodila. Regenerační krém příjemně voní, ale zákaznicím, jejichž věk začíná dvojkou či jedničkou příliš k užitku nebude. Je ale třeba podotknout, že jde o bonus v malém balení.

Smoklin 10 tobolek + Smoklin 2x detoxikační čaj (cena v obchodě 110,- za 30 tobolek a 50,- za 20 sáčků)

Nelekejte se v první chvíli při pohledu na krabičku – uvádí sice 30 tobolek, ale uvnitř opravdu najdete jen jedno platíčko a dva čaje. V tomto případě jde opět o bonus a opět o výrobek, který mnoho zákaznic zřejmě neocení. Především umístění tohoto produktu do beauty boxu není příliš vhodné, a navíc v případě nekuřáků i málo využitelné.

V letáku je ale chytře podotknuto, že zdraví často více škodí pasivní kouření, a tak v případě návratu ze zakouřeného prostředí může být Smoklin i pro nekuřáky využitelný. Jeho efekt vám bohužel neprozradíme, neboť se nedá zaznamenat jen po pár dnech užívání.

K balení únorového Ladyboxu jsou jako tradičně přiloženy i letáky a slevy. Pozastavili jsme se pouze nad letákem patřícím k firmě vyrábějící čokoládový balzám, který však představuje kosmetiku pro miminka – ve spojení s produktem, který jsme mohli vyzkoušet a u kterého se avizuje, že je i „erotická hračka pro partnera“, to působí trochu zvláštně.

Jak ale z textu vyplynulo, jde jen o drobnost – únorový Ladybox se alespoň podle WomanOnly.cz vydařil.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Ladybox na únor 2013 přináší valentýnské překvapení s čokoládou