Menu
WomanOnly
Domácnost

RECENZE: Men Box překvapí vaše muže pálivými arašídy nebo voňavou sprchovou pěnou

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

3. 6. 2018

Chcete překvapit svého muže, ale už vám docházejí nápady? Přečtěte si naši recenzi Men Boxu, krabice s překvapením. Všechny výrobky jsme vyzkoušeli a s pánskou pomocí i zhodnotili.

Pokud patříte mezi fanynky Brandnooz Boxu, zelené krabice s překvapením ve formě jídla a pití, pak zbystřete. Znovu je tu limitovaná edice pro vaše drahé manžely a partnery s názvem Men Box.

Uvnitř mohou najít jak voňavou kosmetiku, tak pálivé jídlo nebo nějaký ten alkohol. Vše navíc přijde zabalené tak, že do poslední chvíle nebudou vědět, jaké překvapení na ně čeká.

Bonduelle 2x mini balení Červené fazole (160 g, cena v obchodě 36,90,-)

Chroupáky se škorpionem. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Firma Bonduelle vytvořila řadu zeleninových produktů, kdy v jedné plechovce najdete porci tak akorát pro jednoho člověka. Chcete si udělat rychlý salátek k večeři? Stačí smíchat zeleninu s touhle plechovkou fazolí a máte vystaráno.

Chroupáky se škorpionem (120 g, cena v obchodě 89,-)

A pokud by váš muž chtěl po zdravém jídle i nějakou neotřelou odměnu k televizi, možná ocení právě tyhle arašídy. Ale pozor! Je na nich jedno z nejpálivějších chili na světě. I ti nejotrlejší pánové, kteří arašídy ochutnali, tvrdili, že tohle je už prostě moc.

Tiger Energy drink (250 ml, cena v obchodě 19,90,-)

Klasický energy drink, který jste už pravděpodobně ochutnali. Mému muži moc nesedí, nápoje od Tigeru mají podle něj umělou pachuť. Jsou ale tak akorát sycené a velikostí adekvátního čtvrt litru.

<Krušovice Řízná 10 (500 ml, cena v obchodě 12,90,-)

Krušovice Řízná 10. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Krušovická desítka není žádné překvapení, chutná stále stejně – celkem hořká, jen s 4,2 procenta alkoholu. Navíc v pěkné plechovce.

Spak Gourmet Ketchup Barbecue (500 g, cena v obchodě 44,90,-)

Tenhle kečup ovšem mile překvapil. Jde o speciální typ s chutí barbecue. A opravdu – je příjemně nakouřený. Hodí se skvěle k hranolkům, kuřecím miniřízečkům nebo jen tak ke steaku, který pouze osolíte a opepříte. Chuť kečupu je poměrně výrazná, takže s bylinkami by se tloukla.

A po tom všem se pánové můžou i zkrášlit. Například pomocí tohoto jílu na vlasy. Využít se dá na cokoliv – na uhlazenější účes, rozcuchané vlasy nebo jen na lehké ulíznutí.

Velkou výhodou jílu je, že vlasy po něm nejsou nijak ztvrdlé jako po gelu a vypadají velmi přirozeně. Účes pak drží tvar celý den, jen se možná trochu leskne (což ale může řada mužů naopak uvítat).

Dove Men+ Care Clean Comfort Antiperspirant (150 ml, cena v obchodě 69,90,-)

Dove Men+ Care. Foto: Pavlína Nouzová, WomanOnly.cz

Antiperspirant od značky Dove naši muži už jednou zkoušeli, tentokrát došlo na variantu ve spreji. Používá se jednoduše, nebarví oblečení a jemně voní. V horku navíc antiperspirant obstál na výbornou.

Dove Men+ Care 3v1 Sprchová pěna (200 ml, cena v obchodě 139,90,-)

Voňavou sprchovou pěnu znají ty z nás, které si v květnu objednaly Glanc Box – krabici s překvapením, která je zaměřená spíš na ženy. Tahle pánská je v podstatě stejná. Používá se místo sprchového gelu nebo mýdla, je ale velmi jemná a dá se použít i na holení.

Freeman Jílová maska 5v1 (15 ml, cena v obchodě 49,-)

Pleťová maska určená speciálně pro muže asi leckoho odradí. Není ale třeba se hned ofrňovat, že “tohle pro pořádný chlapáky přece není”. Díky aktivnímu uhlí pomáhá čistit pleť, přírodní oleje zase zabraňují jejímu vysušení. Pro ty pány, kteří bojují s mastnou pletí nebo akné, je to skvělý pomocník. Stačí nanést, nechat zaschnout a po pěti minutách opláchnout ve sprše.

Navíc byly do boxu přibaleny dva dárky, které ocení spíš drahé polovičky. Zaprvé kondicionér na mastné vlasy od značky Garnier a zadruhé čisticí tonikum v cestovním balení od Sebamedu. Plus dva časopisy jako bonus.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

RECENZE: Men Box překvapí vaše muže pálivými arašídy nebo voňavou sprchovou pěnou