×
WomanOnly

Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví jako cesta k novému životu

Rekvalifikační kurz účetnictví

V práci tráví většina lidí značnou část svého života, takže pokud setrvávají v zaměstnání, které je úplně nebaví a nenaplňuje, škodí tím jen sami sobě. Život je příliš krátký na to, aby bylo možné časem takto plýtvat. Kdo není v zaměstnání spokojen, ten by ho měl změnit – a hned!

O čem lidé nejčastěji sní? O volnosti, flexibilní pracovní době podle vlastních možností, nějaké své malé firmičce, díky níž by se stali nezávislí. Na splnění takového snu přitom není nikdy pozdě. Zapište se na rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví a začněte si svůj sen žít!

Proč zrovna mzdové účetnictví?

Protože jde o sázku na jistotu. Každá firma potřebuje účetní a do budoucna se to pravděpodobně nezmění. Tato činnost se nedá snadno automatizovat ani vyřešit počítačovým programem, práci tedy budete mít zajištěnou.

Kromě toho je mzdové účetnictví poměrně flexibilní. Můžete se nechat zaměstnat jako účetní nějaké větší firmy, nebo pracovat na vlastní pěst a pod vlastní firmou zpracovávat účetnictví několika společnostem.

Opravdu stačí jeden rekvalifikační kurz?

K tomu, aby bylo možné začít pracovat jako účetní, ano. Zákony a předpisy se však mění, proto budete muset zůstávat stále ve střehu, každoročně sledovat novinky a učit se je. Nemějte z toho ovšem strach, v dnešní době jsou všechny tyto informace snadno dostupné, kdysi to mívaly účetní daleko složitější.

Kurzy mzdového účetnictví nabízí Praha, Brno, Ostrava i jiná česká města. Jsou určeny začátečníkům či těm, kdo chtějí oživit své znalosti v oboru. Na závěr dostanete oficiální osvědčení s akreditačním číslem od MŠMT ČR, na jehož základě si můžete založit živnost nebo se nechat zaměstnat jako účetní.

Rekvalifikační kurz trvá jen pár měsíců. Už za několik měsíců je tedy možné žít úplně jiný život. Život, v němž děláte něco, co vás doopravdy naplňuje.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*