Menu
WomanOnly
Sex

Relaxační metoda, kterou byste rozhodně neměla podceňovat

Vibrátor je věrnou společnicí každé ženy. Počkat. Říkáte, že pro vás to neplatí? To je ale chyba! Tato rozpustilá erotická hračka by neměla chybět v nočním stolku žádné z nás. Ať už je nám dvacet nebo šedesát. Klepete si na čelo? Však už jen příběh o tom, jak vibrátory vznikly, naznačuje, že se jedná o mnohem víc než erotické povyražení.

Rozkoš, kterou vám ideální vibrátor přinese totiž nekončí jen u chvilkového potěšení. Naopak vám dlouhodobě zvedne náladu, připraví vás o bolest hlavy a částečně porazí i otravné příznaky nepřívětivého PMS.

To už by stálo za to se nad touto pomůckou skutečně zamyslet, nemyslíte?

Není vibrátor jako vibrátor

Možná si vibrátor představujete jako umělohmotnou napodobeninu mužského penisu. To už dávno není pravda. Dnes si můžete vybírat třeba i z luxusních vyhřívaných kousků navržených předními designéry či tzv. podtlakovými vibrátory neboli stimulátory na klitoris, které s penisem nemají společného vůbec nic a přinesou vám rychlé uspokojení na místech, kde jej oceníte nejvíce. Ať už se jedná o klitoris, bradavky či jakoukoliv jinou erotogenní zónu na povrchu těla.

Nabídka je skutečně veliká a záleží pouze na vašem vkusu a potřebách, jakou variantu této relaxační techniky zvolíte právě pro sebe.

Na velikosti záleží

Jedním z nejdůležitějších faktorů u výběru vibrátoru je volba správné velikosti. Příliš velký vás může od dalších experimentů odradit stejně tak jako naopak příliš malý, který vám žádné uspokojení nepřinese.

Správná velikost vibrátoru je, stejně jako u velikosti penisu, velice individuální věc. Některým ženám záleží na délce, jiným zase na šířce. Některá ocení „pořádného macka“ jiná je nejspokojenější s vibrátorem o velikosti prstu či dvou.

Své potřeby znáte pravděpodobně nejlépe sama. Často se odvíjejí například od věku i sexuálních zkušeností, ale rozhodně to není pravidlo. Mladá dívka může preferovat 30centimetrový kousek, stejně jako žena po třech porodech může požadovat rozměry vskutku minimalistické.

Vše o výběru správné velikosti se můžete dočíst v článku Jak vybrat vibrátor od Sexshopiku.

Vibrátor pro vás není to pravé ořechové? Zkuste pulzátor či kuličky

Nevyhovuje vám klasický vibrátor? Kromě již zmíněné možnosti podtlakového vibrátoru Sexhopik nabízí tzv. pulzátor, který místo klasických vibrací nabízí možnost „přírazů“, čímž věrně napodobuje klasický pohlavní styk.

Pokud ani to pro vás nebude tím pravým, můžete vyzkoušet Venušiny kuličky, se kterými posílíte pánevní dno, což vám přinese mnoho (nejen) zdravotních benefitů. Pro pokročilé pak Sexhopik nabízí i vibrační kuličky či vajíčka – a to třeba i na dálkové ovládání.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Relaxační metoda, kterou byste rozhodně neměla podceňovat