Menu
WomanOnly
Sex

Rita (35): Manžel odmítá použití vibrátoru v posteli. Cítí se nedostatečný

Rita si nedávno jedné své kamarádce postěžovala, že její muž si zrovna nepotrpí na erotické hračky, kdežto ona by si ráda jejich sexuální život po letech zpestřila. Její kamarádka Lenka se jí totiž před nedávnem svěřila, že s manželem společně používají v posteli vibrátor a že si tuto moderní věcičku nemůže vynachválit. Dokonce jí doporučila i konkrétní značku. Není to zrovna levné, ale prý to stojí za to. Jenomže Rita s tím doma zrovna nepochodila a její manžel ji s tím poslal do háje…

Věděla jsem, že nemá cenu na něj tlačit

Můj manžel je poměrně konzervativní. Ale vím, že ho do ničeho nemůžu nutit. Tedy alespoň jsem si vždycky myslela, že nemá rád různé vymoženosti, novinky a změny. Ale přišla jsem na to, že tím hlavním důvodem, proč nechce, abychom v posteli používali vibrátor, je to, že se cítí nedostatečný. Experimentům by se prý nebránil. Otevřená komunikace s ním ale nebyla dost možná a tak jsem potřebovala nějaký čas na to, abych všechno pochopila. Netlačila jsem na něj. Věděla jsem, že to nemá cenu.

O vibrátoru jsem mu poprvé řekla poté, co mi ho doporučila moje kamarádka Lenka. Manžel se tehdy ošíval, že je klasik a na tyhle blbinky si moc nepotrpí. Vzápětí jsem si všimla, že se v posteli začal nějak více snažit a mnohem více dbal na to, abych měla orgasmus. Já ale nepatřím k ženám, které by dosahovaly vaginálního orgasmu při souloži. Mně vyhovuje více klitoridální dráždění a dráždění bodu G, s čímž si myslím, že by mi tento konkrétní vibrátor mohl hodně pomoct. Když jsem to zmínila podruhé, byl už manžel naštvaný a nechtěl o tom ani slyšet. Poslal mě s tím do háje.

Konečně mi došlo, proč to nechce

Říkala jsem si, že je to starý bručoun. Víte, on je o patnáct let starší než já. A mně to vůbec nedošlo! Jak jsem byla hloupá! Čerstvě oslavil padesátku a pořád si hrál na mladíka. Je stále neskutečně aktivní a v posteli jsme nikdy neměli žádný problém. A máme spolu dvě krásné a zdravé děti. Dokonce jsme ještě uvažovali i o třetím dítěti.

Mohlo mě to však napadnout hned! Ach, ti muži a jejich posedlost tou jejich chloubou! Tehdy mi teprve došlo, že on se bojí, že ho vyměním za vibrátor a že si nejspíše myslí, že tu hračku chci jen proto, že on už mi v posteli nestačí! Musela jsem ho hned ubezpečit o tom, že pokud by si to náhodou myslel, tak to vůbec není pravda.

Snažila jsem se mu vysvětlit, že bych si ráda po letech našeho manželství zpestřila náš sexuální život a na radu kamarádky vyzkoušela, jaké to je, dosáhnout orgasmu pomocí této hračky. Že si s tím vibrátorem můžeme různě spolu vyhrát v posteli a že věřím, že i jemu se to bude líbit. No, nepochodila jsem…

Poradila jsem si sama…

Následující dobu jsem se hodně v posteli snažila, abych manželovi dávala najevo, jak moc po něm toužím a jak je skvělý. Na vibrátor jsem se snažila zapomenout. Manžela miluju a respektuji ho. Pokud nechce, tak nechce. Přece ho nebudu nutit. Nic není pro mě důležitějšího, než on a náš společný život, naše láska.

Nakonec jsem se ale rozhodla, že si vibrátor objednám sama a manželovi o tom prostě neřeknu…Když budu mít chvilku a on bude zrovna v práci nebo někde s přáteli, budu ho moci vyzkoušet..

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na požádání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
4,7
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Rita (35): Manžel odmítá použití vibrátoru v posteli. Cítí se nedostatečný