Menu
WomanOnly
Sex

Rozhovor: Prostitutka a vysokoškolačka Nikola o své práci

V posledních letech se u nás šíří trend studentek, které své studium na vysoké škole financují z prostituce. Vede je k tomu opravdu jen špatná finanční situace? Nahlédněte s námi do světa sexu za peníze očima studentky Nikoly.

Podle výzkumů odborníků z amerických univerzit se k prostituci při studiu přiklání především dívky, které na střední škole vynikaly studijními výsledky a neměly sexuálního partnera. V českém prostředí jsou to pak studentky ze slabších sociálních poměrů a ty, které mají pocit, že je jejich studijní obor neuživí.

Neobvyklou prací si při studiu přivydělává i Nikola, studentka druhého ročníku jedné z pražských vysokých škol. Vzhledem ke své špatné finanční situaci se k tajné práci prostitutky rozhodla před rokem a půl.

Jak jsi se k této práci dostala?

Když jsem nastoupila na vysokou školu, hledala jsem brigádu. Rodiče mi sice nějaké peníze dávali, ale nezbylo mi nic na oblečení nebo na to jít se pobavit se spolužáky. Nic lukrativního jsem ale nenašla. Nechtěla jsem za pár šupů dělat prodavačku, operátorku nebo třeba roznášet letáky. Proto jsem si dala inzerát na jeden tematický server. A tím to všechno začalo.

Co děláš, když za tebou přijde muž, který se ti nelíbí?

S muži se scházím na neutrálních místech, tím pádem jdeme až potom někam na věc. Když mi je odporný, jednoduše vycouvám. Můžu si trochu vybírat.

Je možné, že by ses mohla do některého muže zamilovat?

To se mi stoprocentně nemůže stát. Bude to znít asi hloupě, ale zamilovat se do chlapa, co si za sex musí platit, to nikdy. Ani omylem.

Jaké sexuální praktiky muži nejvíce vyžadují?

Rozhodně anální a orální sex.

Kolik jich zvládneš za den?

To nevím, protože nemám klienty denně. Určitě hodně, ale to by potom už nebyla kvalita.

Víš přibližně, kolik mužů jsi měla?

To je jasné, že to vím. Ale přesné číslo neřeknu. Pohybuje se ale stále na poli dvojciferných čísel.

Máš obavy z pohlavních nemocí?

Nemám, protože vždy používám kondom. A to opravdu vždy.

Ví o tvé práci rodina či přátelé?

Nikdo o tom neví. Vím, že to není reprezentativní práce, proto nejsem tak hloupá, abych to někomu říkala. Propadla bych se hanbou, kdyby se to někdo dozvěděl, ale naštěstí nemá jak.

Vyčítáš si někdy, že se živíš tímto způsobem?

Ze začátku jsem si to vyčítala. Teď už ale jenom někdy. Většinou když mám depresi, tak si říkám, že jsem nemorální. Ale já v podstatě mám ráda sex a klienty si vybírám, takže dělám vlastně něco, co mě tak nějak baví. Sice s černým svědomím, ale za slušné peníze.

Máš strach, že tě to jednou dožene?

Nikdo nezná moji pravou identitu, protože jsem si vytvořila paralelní postavu. A pokud bych potkala na ulici nějakého ze svých klientů, není třeba panikařit. Vybírám si totiž záměrně ženaté muže, kteří si svou reakci dost ohlídají.

Co bude, až dostuduješ?

Předpokládám, že se po škole začnu živit normální prací. Mrzet mě to bude možná tak kvůli těm penězům, ale jinak ne.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Rozhovor: Prostitutka a vysokoškolačka Nikola o své práci