Menu
WomanOnly
Hubnutí

Rozpalte své hubnutí s chilli. Jeho zázračné účinky vás překvapí!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

21. 11. 2018

Hledáte účinný způsob jak zhubnout? Nedaří se vám spalovat tuky tak, jak byste si přáli a máte stále chutě na sladké? Řešení přitom může být jednoduché a 100% přírodní. Chilli papričky.

Obsahují mnoho minerálů, vitamínů a bílkovin. Díky cennému kapsaicinu, který může za jejich pálivost, zrychlují metabolismus, regulují obsah cukr v krvi a příznivě podporují činnost trávicí soustavy. Mají málo kalorií a jejich pravidelná konzumace zahání chuť na sladké a tučné jídlo. Navíc se po nich budete cítit dříve sytí a postačí vám i menší porce. A pokud vás stále od konzumace této superpotraviny odrazuje představa spalujícího žáru, máme pro vás dobrou zprávu. Tělo v reakci na bolestivý pocit pálení začne vyplavovat endorfiny, takže po snězení chilli vám bude zaslouženou odměnou dobrá nálada. Naučte se proto papričky přidávat i do snídaně. Nastartujete tak svůj metabolismus a trávicí systém už od rána a do práce navíc dorazíte usměvaví a plní energie.

Tip: Papričky můžete ráno přidat do ovesné kaše nebo jogurtu a výborně chutnají v kombinaci s vejci. Aby vám zpracování papriček ráno neubralo drahocenný čas, použijte již nadrcené chilli vločky, kterými jídlo jednoduše posypete.

Pokud papričkám věnujete alespoň trochu trpělivosti a pravidelně je zařadíte je do svého jídelníčku, uvidíte, že jim velice brzy přijdete na chuť. A najednou se přistihnete, že vám dříve téměř nesnesitelně pálivé chilli připadá tak akorát a vy už pokukujete po něčem silnějším.

Tip: Pořiďte si rovnou celou ochutnávkovou sadu chilli, ve které najdete různé druhy. Od těch nejslabších až po ty opravdu silné. Budete tak mít jistotu, že to „o stupínek pálivější chilli“ budete mít připravené vždy po ruce.

A pokud to s dávkováním chilli samou nedočkavostí z vysněné postavy trochu přeženete, na pálení nejlépe pomáhají tučné mléčné výrobky jako mléko nebo již zmiňovaný jogurt.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Rozpalte své hubnutí s chilli. Jeho zázračné účinky vás překvapí!