Menu
WomanOnly
Sex

Saša (26): Mám ráda drsný sex. Manžel ale ničeho takového není schopen

Rozdílnost sexuálních potřeb může být ve vztahu velký problém. Obzvláště v dlouholetém svazku či manželství. Šestadvacetiletá Saša se rychle vdala za muže svých snů. Neuvědomila si však, že její manžel je trochu jiného ražení, než by v posteli potřebovala. Ačkoli před kamarádkami mluvila o lásce a zodpovědnosti ve vztahu, uvědomuje si, jak moc je pro ni sex důležitý. A je jí jasné, že pokud jim to do budoucna nebude klapat v posteli, může to ohrozit celé jejich manželství…

Líbí se mi, když je muž dominantní a nešetří mě

Víte, nemyslete si o mně nic špatného. Já jsem si už dneska vědoma toho, co přesně v posteli potřebuji a co mě nejvíce vzrušuje. Už v sedmnácti jsem měla přítele, který se mnou při sexu takřka vytíral podlahu. Líbí se mi, když je muž dominantní a bere si to, co chce. Nebráním se drsnějšímu sexu, naopak. Asi bych nezacházela do nějakých velkých extrémů, ale měla jsem dva vztahy, v nichž jsem opravdu byla v posteli velice submisivní a líbilo se mi, když mě přítel trochu přiškrtil nebo mi dával, co proto. Až jsem se toho sama trochu zalekla.

Sexuální touhy podle horoskopu: Je libo fetiš nebo sadomaso?

Chtěla jsem raději zodpovědného otce pro svou dceru

Pak jsem se zklamala: přítel docela dost pil a našel si nakonec jinou. Nemohla jsem se zkrátka spolehnout. Z tohoto vztahu jsem měla i dítě a nelíbilo se mi, že jsem stále na všechno sama a finančně strádáme. Můj expřítel, i když byl pro mě bůh v posteli, jako otec vyloženě nestál za nic. Proto jsem se otevřela příštímu vztahu s o sedm let starším mužem, který mi nabídl lásku, zodpovědnost i dobré finanční zázemí. Sám měl po rozvodu pětiletého kluka, já tohoto času dvouletou Aničku. Slovo dalo slovo a vzali jsme se poměrně brzy. Byla jsem šťastná, že jsem našla skvělého tátu pro svou dcerku a že se budeme mít dobře.

Začal mi chybět drsný sex, manžel je příliš něžný

Na svého bývalého už jsem nemyslela, začínala jsem nový život. Bohužel jsem zjistila, že v posteli to zase není taková hitparáda. Jsem si vědoma toho, že jsem chtěla zodpovědného otce pro svou dceru a milujícího muže pro sebe, který mě bude mít raději než hospodu. Jenomže jsem nepočítala s tím, jak moc je pro mě sex důležitý a že mi moje sexualita může natropit pěknou paseku. Po roce manželství mi začal chybět drsný sex, na který jsem byla zvyklá. Všechno bylo tak dokonalé a zalité sluncem. Anička už začala chodit do školky, byly jí čtyři. Manžel dokonce uvažoval i o dalším dítěti. Svého syna měl ve střídavé péči, takže u nás o děti nebyla nouze. Přesto chtěl další dítě se mnou, abychom měli naše společné.

Míša (24): Kamarádka mi nabídla sex. Uvedlo mě to do rozpaků

Nebránila jsem se, zatím jsme ale všechno ponechali na přírodě a nikam nespěcháme. Doufala jsem, že dítě může být záminkou k tomu, abychom se spolu častěji a vášnivěji milovali. Několikrát jsem mu naznačila, co bych chtěla v posteli a že může přitvrdit. On ale ničeho takového není schopen, je velmi něžný a chová se ke mně jako k bohyni. Tak to se trochu nepovedlo. Mám všechno na co si vzpomenu a moje dcera je šťastná. Uvědomila jsem si ale, že spíše než vášeň a nezřízenou sexuální přitažlivost ke svému muži pociťuji vděčnost a přátelství. A taky to, že po nocích tajně sním o muži, který by mě hodil na tvrdou podlahu a dal mi co proto…

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na přání změněná.

Ohodnoťte tento článek:
2,1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Saša (26): Mám ráda drsný sex. Manžel ale ničeho takového není schopen