×
WomanOnly

Sexuální touhy podle horoskopu: Je libo fetiš nebo sadomaso?

Sexuální touhy podle horoskopu

Zajímá vás, jaké sexuální úchylky, odchylky od normálu, anebo jemněji řečeno záliby, mají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Slova jako bisexualita, pansexualita, fetiš, dominance, submisivita, sadomasochistické hrátky mnohým z nás nejsou neznámá. Pro někoho je to každodenní realita. Hranice normality má zkrátka každý někde jinde. Chcete se pobavit? Možná i objevit své skryté touhy? Přečtěte si, k jakým hrátkám inklinuje vaše zodiakální znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berany baví sex na neobvyklých místech, skupinové hrátky a rychlé, nikdy nekončící jízdy. Rádi si hrají s ohněm a voskem, a bývají dominantní. Pokud se milují ve skupině, jejich hlava vždy bývá první – potřebuje velet.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají velkou výdrž. Jsou to běžci na dlouhé tratě i v sexu. Nepotrpí si na žádné výstřednosti a náhražky, mají rádi svoje jisté. Upřednostňují přirozenost, oddanost a věrnost. Sex je pro ně sport, fyzický výkon. Dokážou promilovat celé noci a líbí se jim s někým si pohrávat nebo si jej zcela podmanit. Nepotrpí si na skupinový sex, orgie nebo divoké experimenty. Spíše je zaujme fetiš, lehčí sadomasochistické hrátky a mají rádi vůni kůže. Jsou to labužníci a milují orální sex.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

U blíženců se často vyskytuje androgynní povaha nebo bisexualita či pansexualita. Nebrání se polyamorii a soužití ve třech. Jsou hraví a vzrušuje je to, když mohou někoho vzrušovat a svádět. Ukájí se i prostřednictvím hlasu a slov.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci milují velká ňadra, do kterých se mohou patřičně zabořit. Baví je orální sex a hrátky s vodou nebo ve sprše. Též je mohou zaujmout hry na dominanci a submisivitu.

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi jsou velmi hraví a rádi si hrají i v posteli. Zaujmout je dokáže ledacos, od erotických hraček až po dráždivé hry stupňující erotické napětí, skupinový sex nebo drsnější praktiky podmanění. A s chutí si u sexu i zakřičí…

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny milují pocit kontroly a mají zálibu v análním sexu. U nich v posteli najdete nejen pečlivě ustláno, ale i různé erotické pomůcky, zejména týkající se klinického sexu, jistě vás nepřekvapí ani latexové rukavice nebo klystýr.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy mají rády orální sex, mazlení všeho druhu a slovní erotiku. Zkrátka a dobře – pusu nezavřou. Ujíždí na virtuálním sexu, sexu po telefonu, mají rády fetiš, různé vůně a pachy, voyeurismus a travesti show.

Jak spí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

O štírech se říká, že jsou sexuální mágové. Pokud by měl někdo provozovat sadomasochistický salón, byl by to bezesporu štír, třeba i společně s kolegou kozorohem. Ti dva by se hledali, až by se našli. Štíři mají rádi tvrdý sex, temnější hrátky, vůni kůže, masochismus, podmanění a znehybnění.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají rádi především humor, ale nepohrdnou ani bizarními hrátkami. Zaujme je ženské pozadí, punčochy s podvazky nebo orální sex. Lízat a líbat vám budou opravdu cokoli.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi potřebují mít všechno pod kontrolou. Rádi určují pravidla také v posteli. Zkuste si představit dominu v latexu s bičíkem v ruce – docela klidně to může být kozorožka. Pokud vás zrovna nemučí, ráda vás nechá v objetí pevného lana, ve kterém ji budete vydáni na milost či nemilost.

Pes nebo kočka? Jaké domácí mazlíčky preferujete podle znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři se nebrání jakýmkoli netradičním a perverzním hrátkách, a to především proto, že nemají rádi nudu v posteli. Pokud zrovna nevymetají sexshopy, zaujmout je můžete sexem na netradičním místě, kde vás každou chvíli může někdo přistihnout.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

O rybách se říká, že jsou submisivní a milují fetiš. Především muži narození ve znamení ryb milují ženská chodidla, punčochy, podvazky a veškeré hrátky s nohami spojené. Své opodstatnění to má – ryby přece nohy nemají.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*