Menu
WomanOnly
Sex

Sexuální touhy podle horoskopu: Je libo fetiš nebo sadomaso?

Zajímá vás, jaké sexuální úchylky, odchylky od normálu, anebo jemněji řečeno záliby, mají jednotlivá znamení zvěrokruhu? Slova jako bisexualita, pansexualita, fetiš, dominance, submisivita, sadomasochistické hrátky mnohým z nás nejsou neznámá. Pro někoho je to každodenní realita. Hranice normality má zkrátka každý někde jinde. Chcete se pobavit? Možná i objevit své skryté touhy? Přečtěte si, k jakým hrátkám inklinuje vaše zodiakální znamení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berany baví sex na neobvyklých místech, skupinové hrátky a rychlé, nikdy nekončící jízdy. Rádi si hrají s ohněm a voskem, a bývají dominantní. Pokud se milují ve skupině, jejich hlava vždy bývá první – potřebuje velet.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci mají velkou výdrž. Jsou to běžci na dlouhé tratě i v sexu. Nepotrpí si na žádné výstřednosti a náhražky, mají rádi svoje jisté. Upřednostňují přirozenost, oddanost a věrnost. Sex je pro ně sport, fyzický výkon. Dokážou promilovat celé noci a líbí se jim s někým si pohrávat nebo si jej zcela podmanit. Nepotrpí si na skupinový sex, orgie nebo divoké experimenty. Spíše je zaujme fetiš, lehčí sadomasochistické hrátky a mají rádi vůni kůže. Jsou to labužníci a milují orální sex.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

U blíženců se často vyskytuje androgynní povaha nebo bisexualita či pansexualita. Nebrání se polyamorii a soužití ve třech. Jsou hraví a vzrušuje je to, když mohou někoho vzrušovat a svádět. Ukájí se i prostřednictvím hlasu a slov.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci milují velká ňadra, do kterých se mohou patřičně zabořit. Baví je orální sex a hrátky s vodou nebo ve sprše. Též je mohou zaujmout hry na dominanci a submisivitu.

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi jsou velmi hraví a rádi si hrají i v posteli. Zaujmout je dokáže ledacos, od erotických hraček až po dráždivé hry stupňující erotické napětí, skupinový sex nebo drsnější praktiky podmanění. A s chutí si u sexu i zakřičí…

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny milují pocit kontroly a mají zálibu v análním sexu. U nich v posteli najdete nejen pečlivě ustláno, ale i různé erotické pomůcky, zejména týkající se klinického sexu, jistě vás nepřekvapí ani latexové rukavice nebo klystýr.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy mají rády orální sex, mazlení všeho druhu a slovní erotiku. Zkrátka a dobře – pusu nezavřou. Ujíždí na virtuálním sexu, sexu po telefonu, mají rády fetiš, různé vůně a pachy, voyeurismus a travesti show.

Jak spí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Štír (24. 10. – 22. 11.)

O štírech se říká, že jsou sexuální mágové. Pokud by měl někdo provozovat sadomasochistický salón, byl by to bezesporu štír, třeba i společně s kolegou kozorohem. Ti dva by se hledali, až by se našli. Štíři mají rádi tvrdý sex, temnější hrátky, vůni kůže, masochismus, podmanění a znehybnění.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci mají rádi především humor, ale nepohrdnou ani bizarními hrátkami. Zaujme je ženské pozadí, punčochy s podvazky nebo orální sex. Lízat a líbat vám budou opravdu cokoli.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi potřebují mít všechno pod kontrolou. Rádi určují pravidla také v posteli. Zkuste si představit dominu v latexu s bičíkem v ruce – docela klidně to může být kozorožka. Pokud vás zrovna nemučí, ráda vás nechá v objetí pevného lana, ve kterém ji budete vydáni na milost či nemilost.

Pes nebo kočka? Jaké domácí mazlíčky preferujete podle znamení zvěrokruhu?

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři se nebrání jakýmkoli netradičním a perverzním hrátkách, a to především proto, že nemají rádi nudu v posteli. Pokud zrovna nevymetají sexshopy, zaujmout je můžete sexem na netradičním místě, kde vás každou chvíli může někdo přistihnout.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

O rybách se říká, že jsou submisivní a milují fetiš. Především muži narození ve znamení ryb milují ženská chodidla, punčochy, podvazky a veškeré hrátky s nohami spojené. Své opodstatnění to má – ryby přece nohy nemají.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sexuální touhy podle horoskopu: Je libo fetiš nebo sadomaso?