Menu
WomanOnly
Esoterika

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Adéla Lišková

Adéla Lišková

25. 8. 2017

Muži narození ve znamení berana jsou prý živelní, překypují energií a nebojí se stát si za svým. Co ale astrologové soudí o tom, jací jsou v posteli? Přečtěte si, co o beranech říká erotický horoskop.

Charakteristika znamení berana

Berani patří k těm, kteří umí vzít život za pačesy a málokdy se stává, že se jim nepovede, co si usmysleli. Jsou to lidé průbojní a ambiciózní, zároveň to však nejsou arogantní kariéristé, kteří by se honili za mocí a penězi. Jejich zapálení vyplývá spíše z umění nadchnout se pro věc a vychutnávat život plnými doušky. Berani překypují životní energií, která dokáže strhnout kdekoho, kdo je nachází v jejich blízkosti.

Nejvýraznější slabou stránkou beranů je, že jsou netrpěliví a chtěli by všechno hned. Jsou hádaví a snadno se rozčílí, pokud jim někdo nedá za pravdu a není po jejich. Občas zapomínají brát ohled na ostatní a často jsou až přehnaně sebevědomí. Mají problém s děláním kompromisů, proto se často dostávají do konfliktů.

Dominantní muž ve vztahu. Jaké ženy po něm touží a které by takového muže nejraději zabily?

Beran podle erotického horoskopu

Podle erotického horoskopu patří berani k nejvášnivějším znamením. Muž narozený ve znamení berana je divoký milenec, který se nezastaví takřka před ničím. Nebojí se říct si o splnění svých sexuálních fantazií, které se mnohdy inspirují v erotických filmech. V posteli musí hrát dominantní roli. Beran je v sexu neúnavný, takřka ho nelze nasytit, a někdy může být až agresivní.

Sex s mužem ve znamení berana

S Beranem se v posteli rozhodně nudit nebudete. Sex s mužem ve znamení berana nikdy nebude monotónní, rád zkouší nové věci a nezalekne se ani drsného sexu a sado-maso praktik, ba je může přímo vyžadovat. Kromě netradičních poloh má rovněž zálibu v erotických hračkách. Mezi jeho oblíbené patří pouta, která symbolizují bezbrannost partnerky, která je mu vydána na milost.

Vzhledem ke své dominantní povaze chce beran celý akt řídit sám a po partnerce příliš aktivity nevyžaduje. Na druhou stranu bývá netaktní, sobecký a potřeby partnerky zanedbává. Může vyžadovat praktiky, které spoustu žen odmítá, například anální sex či dokonce gruppen sex. Sex s mužem ve znamení berana je plný překvapení, která některým ženám ovšem mohou být nepříjemná.

Erotogenní zóny u muže. Ukažte, že umíte změnit rutinu v pravý požitek

Vztah s mužem ve znamení berana

S tím, jaký je sex s mužem ve znamení berana, souvisí i to, jaký s ním bude vztah. Ten je charakteristický stejnou nerovnováhou – muž beran je velmi žárlivý a nesnese ani pohled partnerky na jiného muže. Na druhou stranu on sám ve vztahu vyžaduje poměrně velkou volnost.

A kdo se hodí k beranovi? Klapat mu to bude se ženou narozenou ve znamení ryby, která bude obdivovat jeho sílu a sebevědomí, či s pannou, která hledá oporu v podobě pořádného chlapa, jemuž je ochotná leccos odpustit. Naopak nevhodné je spojení muže berana a ženy ve znamení stejně tvrdohlavého kozoroha či živelného lva, které by ústilo v časté hádky.

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?