Menu
WomanOnly
Esoterika

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?

Redakce

Redakce

26. 7. 2018

Mezilidské vztahy jsou spletité a občas těžko srozumitelné. Někteří lidé jsou přesvědčení, že se stačí jen zamilovat. Ve skutečnosti je to ale všechno mnohem složitější. Vytvořit si zdravý a pevný svazek obvykle vyžaduje spoustu trpělivosti, lásky a času. Znamení zvěrokruhu mohou být užitečným vodítkem.

Znamení zvěrokruhu v praxi

Jak se říká, vyřčené slovo ani párem koní zpátky nevezmeš, a partneři by měli být velmi opatrní na to, co a jak říkají. Měli by vždy najít správná slova k vyjádření svých myšlenek, názorů, přání a podobně. Podívejte se, co byste nikdy neměli říkat mužům podle jejich znamení zvěrokruhu, ať už na horoskopy věříte nebo ne.

Beran

Muži narození v tomto znamení bývají bytostnými vůdci. Jsou zvyklí nést zodpovědnost a všechno chtějí mít pod kontrolou nebo přímo ovládat. Rádi si myslí, že to, co říkají, je pro jiné lidi důležité. Naopak nesnášejí, když musejí někoho poslouchat nebo být v podřízené pozici. Berani nesou velmi těžce, když je jejich partner silnější, dominantnější a nerespektuje jejich názory. Jedna z nejhorších věcí, kterou můžete říct Beranovi je: „Uděláme to tak, jak to já považuju za vhodné!“

Sex s mužem ve znamení berana. Co o něm prozradí erotický horoskop?

Býk

Muži Býci se nedokážou druhým jednoduše otevřít a k tomu jsou také spíše tvrdohlaví a plaší. Nicméně tito muži jsou na druhou stranu velmi oddaní partneři, a když už se zamilují, hledají vážné a dlouhodobé romantické vztahy. Býka rozhodně odradíte frázemi, že nehledáte nebo nechcete nic vážného, ať už se jedná o vztahy nebo životní postoje. Kromě toho, že téměř na 100 % zraníte jejich city, může dojít i na seriózní rozepře.

Blíženec

Muži ve znamení zvěrokruhu jako Blíženci jsou velmi aktivní. Nenávidí nudu a vždy hledají nová dobrodružství a zážitky. Mají velký dar řeči a umí vybrat ta nejvhodnější slova, díky nimž se budete cítit jako ten nejlepší a nejzajímavější člověk na světě. Muži Blíženci milují cestování a nové zkušenosti. Mají rádi život a udělají všechno, aby byl zajímavý a zábavný. A to je přesně důvod, proč byste před nimi měli vyhnout slovům, jako je rutina, stereotyp a neměnné zvyky.

Rak

Na první pohled vypadají muži Raci zdánlivě silně, nezávisle a vážně. Pravdou je, že v jádru jsou spíše citliví a sofistikovaní. Rádi se cítí být potřební a nepostradatelní. Muži ve znamení Raka jsou připraveni udělat vše pro štěstí a blaho své vyvolené. Rakům neříkejte nic, co by v nich vzbudilo dojem, že nejsou důležití a chtění. Mohlo by jim to hluboce ublížit.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Lev

Muži ve znamení Lva jsou velmi chytré a sebevědomé osobnosti, které chtějí být v centru pozornosti. Lvi jsou velmi aktivní a rádi si užívají každou minutu svého života. Velmi se jim líbí, když je jejich partneři obdivují a potřebují je. Právě fakt, že chtějí žít naplněný život a užívat si každý okamžik napovídá, že byste všemu, co dělají a říkají, měli věnovat pozornost. Muži lvi chtějí sdílet všechny své zájmy a radosti se svými partnery a i verbální projevy nevšímavosti či lhostejnosti mohou být fatální.

Panna

O mužích narozených ve znamení Panny se traduje, že jsou dokonalí partneři.  Jsou velmi pozorní vůči lidem, které milují, a vždy se o ně postarají. Tito muži vždy svým drahým polovičkám pomůžou a udělají všechno pro to, aby ostatní byli šťastní. Rádi se starají o své ženy a chrání je. To je důvod, proč byste mužům Pannám nikdy neměli říkat něco jako: „Nejsem žádná dáma v ohrožení a nepotřebuju zachránit.“

Váhy

Muži ve znamení zvěrokruhu jako Váhy jsou inteligentní a trpěliví. Velmi často si za své vyvolené vybírají ženy, která se doslova stanou jejich rovnocenným partnerem. Váhy jsou skvělými parťáky, na které se člověk může spolehnout. Na oplátku čekají od své drahé polovičky stejný postoj. Muži ve znamení Vah chtějí sdílet veškerá práva a povinnosti se svými blízkými, stejně jako s nimi řešit všechny problémy. Proto byste Vahám nikdy neměli říkat, že vy dané rozhodnutí dělat nechcete nebo jestli by nemohl rozhodnout on sám.

Štír

O mužích Štírech se ne bezdůvodně říká, že jsou silní, aktivní, pohlední a skvělí milenci. Jsou velmi sebejistí a milují moc. Muž Štír oceňuje, když je jeho žena sebejistá, silná, inteligentní a nezávislá. Pokud chcete zůstat s takovým mužem, neměli byste říkat věci jako: „Nejsem zas až tak ambiciózní.“

Erotogenní zóny u muže. Ukažte, že umíte změnit rutinu v pravý požitek

Střelec

Muži narození ve znamení zvěrokruhu jako Střelci jsou velmi aktivní, žijí plný život a vždy si naplno užívají každého okamžiku. Hledají nové zážitky, zkušenosti a dobrodružství. Střelec má rád všechno nové a chce sdílet své zkušenosti s ostatními. Před Střelcem se tedy raději nezmiňujte, že nemáte rádi změnu, nechcete experimentovat a naopak vám vyhovuje stávající stav věcí.

Kozoroh

Kozorozi hledají vážné dlouhodobé vztahy a je pro ně těžké ukázat svou duši jiným lidem. Aby dokázali navázat a vybudovat silný vztah, musí svým partnerům bezvýhradně důvěřovat. Ale ve chvíli, kdy v někoho získají důvěru, stanou se z nich ti nejlepší partneři, kteří udělají vše pro štěstí své drahé polovičky. Před Kozorohy tedy není radno zmiňovat nic, co by mohlo narušit jejich důvěru nebo víru, že se vám mohou bez rizika otevřít.

Vodnář

Muži narození ve znamení zvěrokruhu jako Vodnáři se můžou zdát na první pohled trochu potrhlí a zbožňují především nové zážitky a zkušenosti. Muž, který se narodil pod znamením Kozoroha, vás vždy zaujme výjimečnými schůzkami a neotřelými rande. Vodnáři chtějí sdílet všechny své emoce a vášně se svou milovanou osobou a zároveň si chtějí být jisti, že jeho pozornost a lásku vnímáte. Vodnář se vždy chce cítit pochopený a oceněný, proto mu neříkejte nic, co by tomu odporovalo.

Ryby

Muži Ryby jsou velmi citliví a emocionální. Velmi snadno lze zranit jejich city. Muži narození ve znamení Ryb jsou velmi kreativní a mezi spisovateli, básníky a umělci najdete mnoho Ryb. To je také jeden z důvodů, proč tráví spoustu času přemýšlením sami o sobě, své práci a snaží se najít inspiraci. Nutně potřebují mít veškerou potřebnou podporu a porozumění od svých partnerů. Mužům Rybám byste nikdy neměli vyčítat zasněnost, hlavu v oblacích a chtít po nich nějakou rozhodnou akci.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Znamení zvěrokruhu a muži. Co nikdy neříkejte mužům určitého znamení?