Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na červenec 2018 pro všechna znamení

Bez ohledu na počasí červenec probudí vášně i v tom nejzatvrzelejším asketovi. Touha po změně, rozbití starých struktur, odpočinku v ústraní přírody nebo při romantické procházce ve dvou na mořského břehu nás ovlivní ve výběru letní dovolené i v nechuti setrvávat ve špatně zorganizované nebo nesmyslné práci. Čím dál tím více se budeme obracet k péči o své zdraví, ke sportu, ke zdravé výživě a k potřebám zvířat a planety.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, užívejte si nových podnětů, zajímavých aktivit i radostných událostí se svými nejbližšími. I když některé okolní vlivy nemusí zpočátku nevypadat zrovna příznivě, koncem července se slunce rozzáří nad mnoha hlavami a vám možná úlevou spadne kámen ze srdce.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, vaše rovnováha může být narušena. Nejspíše budete zažívat rozbouřené emoce a napětí nejen ve vztazích, ale i v práci. Brzy se však zablýskne na lepší časy a přijdou nové a podnětné změny, třeba v podobě stěhování nebo nové nabídky zaměstnání. Dopřejte si radostné okamžiky a pracovní úspěchy, které na sebe nenechají dlouho čekat. Vaše píle totiž bude po zásluze odměněna.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, zdá se, že máte v rukou jen ty nejlepší karty. Užívejte si léto naplno a přestaňte řešit starosti, ony se stejně časem přihlásí samy. Od druhé poloviny měsíce se možná na pár chvilek vytratí z vašeho života radost, přijde pocit nespokojenosti a potřeba řešit vaši neutěšenou situaci. Ale nebojte se, finanční i vztahové problémy se u vás nezabydlí navždy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, užijte si krásný narozeninový měsíc! I když se vám možná dlouhodobě nedaří tak, jak byste si přáli, čekají vás rozhodně zajímavé dny, například noc ze 12. na 13. červenec vám může přinést silné emoční okamžiky. Po celý měsíc budete citliví, vnímaví, empatičtí a oduševnělí ještě daleko více než obvykle! Využijte konstelace k novým začátkům, umělecké a kreativní tvorbě, k meditacím, nezištné pomoci druhým, početí dítěte nebo třeba i k tantrickému milování.

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, zda se, že během léta budete mít na růžích ustláno, ale moc klidu si rozhodně neužijete. Růže totiž mají i trny. Chce to trochu ubrat, zvolnit, uklidnit se. Okolní události, rychlý životní styl, stres nebo přicházející změny vám to nijak neusnadní. Užijte si vysněnou dovolenou či velkolepou oslavu narozenin, nepřehánějte to však s pitím ani s divokým a neuváženým chováním. Zkrátka na sebe dávejte pozor a chovejte se rozumně. Čekají vás opravdu zajímavé a pozoruhodné události.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, i když se o vás říká, že jste spíše suchaři a pedanti, vaše léto bude velmi romantické. Bude se vám dařit ve vztazích, v práci, v budování rodiny či v realizaci jakékoli tvůrčí činnosti. Váš zvýšený zájem o zdraví a stravu bude expandovat. Máte před sebou nové začátky, úspěchy v podnikání, zlepšení finanční situace nebo třeba i vášnivý milostný vztah. Rozhodně nemá smysl se tomu bránit…

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, přes drobnou nespokojenost budete mít stále dostatek energie k realizaci vašich cílů a užívání si letních akcí. Vydejte se na hory nebo na skvělou dovolenou k moři, jistě vás zaujmou i letní festivaly. Využijte každý okamžik, kdy můžete být uvolnění, sví a šťastní. Vypněte hlavu a relaxujte.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, první polovina července pro vás nebude představovat zrovna ideální start do prázdninového šílenství. Dlouhodoběji se ve vašem životě dějí nevídané věci a najednou je třeba řešit spoustu nejasností a potíží, na které dosud nepřišla řada. Vytrvejte a od poloviny měsíce můžete konečně vypnout a užít si zasloužený odpočinek. Medituje na mořském břehu, choďte do přírody, tvořte, věnujte se umění nebo psaní, milujte se a radujte ze života. Všechno, co děláte, dělejte naplno a s tou nejčistší láskou a pozitivní energií.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, už od počátku měsíce využijte příznivého času k realizaci různých výletů a k návštěvě festivalů. Od půlky měsíce se totiž možná začnete trochu škaredit na svět a propadat pocitům nedůvěry ve vlastní schopnosti, nudy či jakési neuspokojenosti. Naštěstí je vše pouze dočasné. Pokud budete mít pocit, že se vám nedaří v práci, chybí vám peníze nebo láska, zkuste vydržet a nepříznivé období překonat sportem nebo relaxací v přírodě. Vše se zase v dobré obrátí…

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, během léta budete tát jako palác zimní královny. Otevřete se všemu novému, užívejte si pohybu, výletů i radostných chvil se svými blízkými. Od poloviny měsíce přichází šťastné období a kromě pracovních či podnikatelských úspěchů se může objevit třeba i nová láska.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vy rozhodně nebudete v klidu. Vaším znamením prochází planeta Mars, která vám sice může dodat potřebnou energii k realizaci změn, ale bude i způsobovat napětí, podrážděnost nebo agresivitu. Vzhledem k nepříznivé konstelaci s Uranem si nejspíše začnete připadat jako sopka před výbuchem. Je také zapotřebí varovat před úrazy, nehodami či nepředloženým, zbrklým a nepromyšleným chováním. Autority nebo tradiční či špatně fungující systém je pro vás přesně ten terč, do kterého se s chutí rádi strefíte. V práci bude napětí, zejména ve firmách se nemusí zrovna dařit. Pokud jste na volné noze nebo se věnujete umění, využijte kumulaci energie konstruktivním způsobem, třeba stvoříte něco revolučního a velkolepého.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, vaše citlivost a vnímavost během léta nabude velkých rozměrů. Pokud hrozí, že se budete vznášet na obláčku, ztratíte kontakt s realitou, začnete se cítit vykořenění a nezapadající do většinové společnosti, zkuste tomu aspoň trochu čelit. V opačném případě se stanete naštvaným, neukojeným a bezprizorním outsiderem, jehož pocit radosti ze života se rychle ztratí jako pára nad hrncem. Věnujte se umění, kreativní tvorbě, meditaci, cvičení a pobývejte hodně v přírodě. Charitativní činnost a pomoc druhým nebo i planetě Zemi jistě do vašeho programu již neodmyslitelně patří. Někdy stačí být tím důležitým článkem v rodině, ke kterému se všichni obrací s žádostí o pomoc. Nebuďte však obětí na úkor vlastního přesvědčení.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na červenec 2018 pro všechna znamení