Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

Erotogenní zóny u muže. Ukažte, že umíte změnit rutinu v pravý požitek

Hodně se o nich mluví, ale málo se o nich ví. I muži mají erotogenní zóny. Objevte je a váš miláček vás bude velebit do nebe.

Čerstvě zamilované vzruší už jen pohled na jejich protějšek, stačí jeden polibek a už se jim podlamují kolena a cítí motýlky v břiše. Na zkoumání erotogenních zón není čas. U dlouhodobých vztahů pak funguje v ložnici osvědčená rutina.

 

Udělejte změnu

Po vyprchání prvotní vášně a při delším soužití se do postele může pomalu vkrást nuda. A to je škoda. Poradíme vám, kam sáhnout, abyste partnera rozpálily doběla.

Ohledně erotogenních zón u muže koluje domněnka, že vlastně ani žádné nemají a vzrušuje je pouze laskání v oblasti genitálií. Není to však pravda. I pánové mají svá citlivá místa.

Dáme vám tipy na nejobvyklejší místa, jejichž hlazení a líbání nenechá snad žádného muže chladným.

 

Objevte ta správná místa

Je však třeba zmínit, že erotogenní zóny u mužů jsou jiné než u žen, a většina je opravdu soustředěná v oblasti genitálií. Tam takzvaně nemůžete sáhnout vedle. Kromě samotného penisu můžete partnerovi dráždit hráz (místo mezi penisem a konečníkem) nebo varlata.

Předtím by však vaší pozornosti neměly uniknout ani tyto části partnerova těla:

Prsty na rukou a nohou – muži silně reagují na sání prstů, které jim připomíná sání penisu. Na noze je nejcitlivější chodidlo a oblast mezi prsty. Ideální praktika při společné koupeli. Vzrušující může být i masáž chodidel.

Záda – masáží zad nepohrdne nikdo. Pokud ji ovšem chcete proměnit v erotickou předehru, zapojte do masáže kromě rukou také rty a zuby. Začněte v oblasti ramen a pomalu se posouvejte níže. Střídejte jemné dotyky a polibky s těmi náruživějšími. Nevynechejte oblast bederní páteře, erotické vzrušení přinese masáž v oblasti kříže a přejíždění nehty kolem páteře. Pak přejděte na zadek.

Zadek – je silnou erotogenní zónou snad každého muže. Můžete jej masírovat a nebojte se přitlačit nebo plácnout. I polibky v této oblasti mohou být drsnější a dráždivější.

Podkolení jamka – kůže zde je jemná, vyzkoušejte účinek polibků a dráždění jazykem v této partii. Pozor, některé pány to může spíše lechtat.

Vnitřní strana stehen – další citlivé místečko na těle vašeho partnera, zabírají něžné polibky a hlazení i přejíždění nehty. Vzrušovat ho bude, když ucítí váš horký dech, jak se pomalu blíží od kolene směrem k penisu. Vytýrejte ho a místo laskání penisu přejděte zákeřně na druhou nohu.

Podbřišek – část břicha mezi pupíkem a penisem je na dotyky velmi citlivá. Po pokožce můžete přejíždět jazykem, líbat ji, foukat na ni nebo po ní zlehka přejíždět bříšky prstů a nehty.

Bod G. Naučte se dosáhnout mnohočetného orgasmu během týdne

Zóny s.r.o.

Na mužském těle se vyskytují i další oblasti, jejichž dráždění může partnera vzrušovat. Ale u nich už nemusí být úspěch zaručen. Jejich dráždění některé muže vzrušuje a jiné zase ne, případně jim může být až nepříjemné. Nenechte se odradit a hledejte dál, až objevíte netušená místa, která ho vzruší.

Hlava – na hlavě je několik citlivých míst, jejichž stimulace může partnera vzrušovat. Některým se to však líbit nemusí. Jedná se třeba o polibky nla oční víčka nebo olizování ušních lalůčků. Stejně tak líbání na obličeji může některé muže nechat chladnými. Vyzkoušejte, jak bude reagovat váš partner.

Krk a šíje – pro některé muže je oblast krku a šíje silně citlivá a dotyky, zejména dráždivé líbání, je mohou silně vzrušovat. Jiným je laskání krku příjemné, ale nijak silně na ně nepůsobí.

Bradavky – na rozdíl od žen se u mužů nejedná o silnou erotogenní zónu. Část pánů ale může sání bradavek ocenit. Mužnou hruď však milujeme spíše my ženy, když si na ni pokládáme hlavu.

 

Zkuste to podle znamení zvěrokruhu

Pokud si nejste jistá, která zóna je ta nej u vašeho partnera, můžete se inspirovat podle znamení zvěrokruhu.

Berani mají citlivou oblast hlavy, můžete mu zajet prsty do vlasů nebo dráždit ušní lalůčky. U Býků se soustřeďte na krk a šíji, vzrušuje je ženský zadeček. Blížence rozechvívají dotyky na rukách, zejména na pažích a prstech. Raci milují dráždění bradavek a hlazení po zádech, případně i na vnitřní straně stehen. U Lva nevynechte boky, záda a vnitřní stranu stehen. Panna dobře reaguje na hlazení hrudníku, břicha a podbřišku. U Vah je dráždivá spodní část zad. Štíři mají rádi stimulaci v oblasti hýždí, hráze a konečníku. Střelce vzrušují polibky v oblasti vnitřní strany stehen, boků a zadku. U Kozorohů se zaměřte na kolena a podkolenní jamky. U Vodnářů pak na nohy, hlavně lýtka a kotníky. A nakonec u Ryb na chodidla a prsty u nohou, zkuste třeba masáž.

 

Na co ještě nezapomenout

Nejdůležitější erotogenní zónou muže je jeho mozek a smysly. Muže maximálně vzrušují vizuální podněty, třeba když vás vidí se svlékat nebo v sexy prádle. Nažhaví ho, když mu budete říkat, jak moc po něm toužíte nebo jak jste vzrušená. Proto se vás také rád dotýká.

Plán na dnešní večer máte tedy jasný:  Sem tam proneste k partnerovi narážku se sexuálním podtextem, zařiďte, aby vás „náhodou“ viděl projít jen v prádle. Začněte s nevinnou masáží nebo společnou koupelí. A navažte laskáním erotogenních zón. Bezpečně bude tak nažhavený, že se na vás rovnou vrhne.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Erotogenní zóny u muže. Ukažte, že umíte změnit rutinu v pravý požitek