Menu
WomanOnly
Sex

Seriál Sex ve městě: Víme, kolik chlapů měla dámská čtyřka v posteli

Redakce

Redakce

15. 4. 2013

Pokud stejně jako my milujete seriál Sex ve městě a máte každou epizodu zhlédnutou alespoň dvakrát, čtěte bez váhání dál. I pro odbornice jsme totiž našli pár zajímavostí, které člověka vyvedou z míry.

Boty za pět dolarů

V seriálu se vystřídá nespočet párů bot od známých návrhářů, které jistě stojí nemalé peníze. I přesto má Carrie v úvodní znělce na nohou lodičky za pět dolarů z výprodeje.

Neodolatelný Georg Clooney

V epizodě „Escape from New York“ jsme původně mohli spatřit charismatického George Clooneyho. Ten roli vzít chtěl, bohužel ale kvůli jiným pracovním povinnostem musel nakonec odmítnout.V epizodě tak uvidíme neméně hezkého Matthewa McConaugheyho.

Brunetka, nebo blondýnka

O barvě vlasů hlavní představitelky Carrie se rozhodlo pouhých 24 hodin před začátkem natáčení. Novinářka známého sloupku o sexu ve městě měla být brunetka, ale kvůli větší podobnosti autorce seriálu Candace Bushnell se musela přebarvit na blond.

Sexy partneři

Při důkladném pozorování všech dílů se dá spočítat, kolik měla která z hrdinek sexuálních partnerů. V součtu těch, kteří se v seriálu skutečně fyzicky objevili, dámská čtveřice vystřídala celkem 97 partnerů. A která získala prvenství? Na čtvrtém místě se umístila Charlotte s šestnácti muži. Hned za ní následuje Miranda se svými sedmnácti. Stříbrnou příčku obsazuje Carrie s číslem osmnáct. První místo pak zaslouženě náleží Samantě s neuvěřitelnými čtyřiceti šesti partnery.

Oblíbený nápoj žen 

Sladký růžový nápoj Cosmopolitan se stal díky seriálu jedním z nejoblíbenějších drinků, který si v baru dáme. Umíchat si ho ale můžete i doma. Stačí nám na to 3 díly citronové vodky, 1 díl Cointreau, 1-2 díly brusinkového džusu, střik limetkové šťávy a plátek citronu na ozdobu.

Věděli jste, že…

Sarah Jessica Parker měla po dobu natáčení ve smlouvě dodatek, že se v seriálu neobjeví nahá. Proto ji vidíme maximálně ve spodním prádle, zatímco její kolegyně odhalily daleko více.

Carrie má v pilotním díle jiný byt než v dalších dílech.

Kim Cattrall dvakrát odmítla postavu Samanthy Jones, než ji přesvědčil přítel producenta Darrena Star.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Seriál Sex ve městě: Víme, kolik chlapů měla dámská čtyřka v posteli