Menu
WomanOnly
Sex

Sex na čerstvém vzduchu. Za co nás mohou strážci zákona potrestat

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

12. 5. 2013

Dovolená spojená se sexem na veřejnosti je jednou z nejčastějších zbraní proti postelovému stereotypu. Ne všude je ale outdoorový sex akceptován zákonem a vám se pak taková radost může pekelně prodražit. Už víte, kam pojedete na dovolenou?

Jak to mají u sousedů

Němci, symbol nudismu. Vysokému procentu obyvatel se válení na pláži v rouše Evině a Adamově líbí. I přesto v odhaleném státě za sex na veřejnosti dostanete od strážců zákona vysokou pokutu bez okolků. V extrémní situaci pak hrozí i roční pobyt v žaláři.

I v Rakousku vám odhalení pořádně provětrá peněženku. Připravte se na pokutu průměrného ročního platu nebo šestiměsíční pobyt v mřížovém hotelu bez hvězdičky.

Pro Čechy ty nejlepší destinace

Kdo nikdy nebyl na dovolené v Chorvatsku a Bulharsku, jako by nežil. Zatímco v Chorvatsku dostanete přátelskou pokutu od 25 do 100 eur, v Bulharsku je strach naprosto zbytečný. Zákon zakazující styk na veřejnosti neexistuje, a tak se v nejhorším případě dočkáte úsměvného napomenutí.

Zákony Pyrenejského poloostrova

Ve Španělsku a Portugalsku boření sexuálního stereotypu příliš nefandí. Plážové hrátky ve Španělsku z vašeho účtu odplaví až tisíce eur, v Portugalsku vás mohou posadit až na několik měsíců do chládku.

Za mořem na britských ostrovech

Veřejné milování je v konzervativní Velké Británii hrou. Britové sex v přírodě milují a přestupkem se stává jen v případě trestního oznámení pohoršeného.

Pozor na sebe dávejte také v Řecku s hrozbou až dvouletého trestu odnětí svobody, naopak si jeďte užívat do Skandinávie, kde kromě pokuty do 50 eur odjedete maximálně s napomenutím.

Jste připraveny na erotický Eurotrip?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sex na čerstvém vzduchu. Za co nás mohou strážci zákona potrestat