Menu
WomanOnly
Sex

Sex po telefonu není pro stydlíny. Nestačí vzdychat, lepší je mluvit!

Chcete si zpestřit partnerský sex, nebo vás dělí dálka? Vyzkoušejte sex po telefonu! Nemáme na mysli zastaralou placenou erotickou službu, kterou v dnešní době již nahradily webové kamery snímající nejen zvuk, ale především i obraz. Jde o partnerské milování ve chvílích, kdy nemůžete být spolu, anebo kdy vás třeba už unavuje stereotyp. Víte, jaké výhody tento druh intimního prožitku má?

Lidský hlas jako nástroj rozkoše

Zkuste si představit přítmí útulného domova za dlouhých zimních večerů při svíčce. Každé milování je koktejlem všech smyslů, které jen lidské tělo má. Když ale některé vynecháme, ty ostatní se nám zesílí a budou více intenzivní. A o tom to právě je.

Ve vztahu na dálku, kdy dotyčného nemáme u sebe, automaticky odpadá hmat, protože se ho bohužel nemůžeme přímo dotýkat. Můžeme ale použít fantazii a dotýkat se vlastního těla tak, jako by se nás dotýkal člověk, se kterým sdílíme intimitu. Sex po telefonu tedy automaticky nabízí pouze možnost masturbace, která však může být naprosto úžasná díky přenosu zvuku přes telefon.

Samozřejmě bychom mohli použít kameru a prožitek si ještě zintenzívnit díky zapojení dalšího smyslu, a tím je zrak. Ale to v aktuální chvíli není předmětem tohoto způsobu milostné hry. Je to vlastně stejné, jako bychom měli zavázané oči. A protože náš miláček není přítomen, nemůžeme se ani řídit čichem a vdechovat jeho vůni. Zbývá už jedině sluch. A právě ten – zbaven všech ostatních smyslů, nám může přivodit maximální rozkoš. Protože právě v tuto chvíli objekt svého zájmu intenzívně slyšíme.

Sex po telefonu není jen o vzdychání

Připravte se na to, že sex po telefonu není tak jednoduchý, jak by se mohlo zdát. Pokud vás žene touha, nic vás nezastaví a zřejmě necháte všemu zcela přirozený průběh. Důležité je však vědět, že to nemusí být jen o tom masturbovat a vzájemně si skrze sluchátko vzdychat do ucha. Právě proto, že využíváme sluch a různé zvuky, sázíme na lidský hlas, který může používat různá slova.

Pohrajte si s barvou svého hlasu, měňte jeho intenzitu a hlasitost, šeptejte, křičte, sténejte a hlavně mluvte. Povyprávějte svému protějšku všechno to, co s ním právě v myšlenkách děláte, nebo co s ním uděláte, jakmile se konečně setkáte. Zapojte fantazii a nechte se vést.

Sex po telefonu opravdu není pro každého. Pokud se stydíte natolik, že hodláte pouze mlčet, zkuste vyprovokovat druhou stranu, aby se hlasitě projevila alespoň ona. Jinak si sice možná budete blízko, ale budete se uspokojovat za dokonalého mlčení a možná občasného povzdechu nebo zafunění. Možná vám bude jen stačit slyšet svůj vlastní dech.

Hrané a strojené vzdychání ale může působit přehnaně a komicky, to raději nezkoušejte. Partner nemůže zapojit další smysly, a tak těžko uvěří tomu, že to myslíte opravdu vážně. Někdy je méně lépe než více, tak pozor, aby se vám z toho nestala fraška, která nakonec skončí namísto orgasmu výbuchem smíchu…

Erotika na služební cestě

Šanci mohou mít ti, kteří by se styděli říct partnerovi do očí své nejtajnější erotické myšlenky a sny. Takhle na ně ten druhý neuvidí, a přes sluchátko to zase může vyznít jinak. Pokud nevíte, jak protistraně navrhnout sex po telefonu, když vás zrovna přepadne chuť a řešíte spolu na dálku své všední zážitky týkající se dětí nebo zaměstnání, zkuste stočit hovor na erotiku a sexuální témata. Nebojte se flirtovat. Sami uvidíte, jak to dopadne. Nechejte se překvapit…

Svůj erotický zážitek po telefonu nám přiznala třicetiletá manažerka Jarka, která pravidelně odjížděla na služební cesty. Manžel však bohužel musel zůstat doma a postarat se o děti: “Pro mě to samozřejmě byl i jistý relax a odpočinek od rodiny a všedních záležitostí. Užila jsem si wellness na hotelu a firemní večírek, ale pak mi bylo na pokoji smutno a bylo mi líto, že jsem v prázdné posteli sama. Určitě nejsem ten typ, který by přesně tyto služební výlety využíval k nevěře. Manžela miluji, máme spolu dvě malé děti a v posteli nám to skvěle klape.

Jednou mě zkrátka napadlo si svoji služebku zpestřit. Pravda, byla jsem lehce ovíněná a když jsem večer volala nahá manželovi z hotelové postele, nemohlo to skončit jinak. A musím uznat, že to bylo fakt super. Nemohl se mě pak dočkat a hned po příjezdu domů jsme se na sebe vrhli jako dvě hladové šelmy.”

Ohodnoťte tento článek:
2,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sex po telefonu není pro stydlíny. Nestačí vzdychat, lepší je mluvit!