Menu
WomanOnly
Sex

Sexualita podle barev: Vášnivá červená nebo nevinná bílá. Jaká je ta vaše?

Veronika Tichá

Veronika Tichá

1. 2. 2015

Máte nějakou oblíbenou barvu, do které se rádi oblékáte nebo se vám vyjímá na tapetách? Možná nevíte, že barvy mají na člověka nezanedbatelný vliv, a to i v sexuálním životě. Barva, ke které máte bližší vztah, může okolí prozradit, jací jste v posteli. Takže přiznejte barvu!

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

Bílá

Bílá symbolizuje čistotu a nevinnost. Lidé, kteří ji preferují, dávají přednost milování potmě a většinou vyznávají klasiku, na experimenty je neužije.

 Červená

Tato barva je pravý opak. Pokud máte v oblibě červenou, jste dominantní a vášniví. Sex je pro vás dobrodružství. Můžete mít ale také sklony k žárlivosti, které už tak žádoucí nejsou.

 Černá

Další stupeň. Milovníci černé barvy si libují v perverznostech, což ovšem nemusí hned znamenat zvrácené sexuální choutky. Zkrátka jim nedělá problémy vyzkoušet ledacos.

 Růžová

Kdo má rád růžovou, miluje flirtování a rád si o sexu povídá. V posteli se ale často podřizuje svému protějšku.

 Modrá

Modrá je barva romantických duší, které se sex bez lásky nedokážou představit. A navíc ho nenazývají sexem, ale milováním.

 Žlutá

Pokud je vaše barva žlutá, pravděpodobně se rádi mazlíte a sex bez dlouhé předehry pro vás neexistuje. Jste ten druh člověka, který se miluje kvůli partnerovi, rád plní jeho přání a ve většině případů se pasivně poddá touze partnera.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

 Zelená

Vyznavači zelené barvy bývají věrní, něžní a pozorní. Nedokážou si představit sex s někým jiným než s člověkem, kterého vroucně milují.

 Hnědá

Máte-li rádi hnědou barvu, potřebujete na milování dostatek času a soukromí. Jste vnímaví a citliví k potřebám svého partnera.

 Oranžová

Erotické hry a svádění jsou doménou lidí, kteří se rádi obklopují oranžovými věcmi. Víc než tělesný akt je baví samotné vzrušení nebo představy. Jsou také přeborníci v předstírání orgasmu.

 Šedá

Kdo má rád šedou, ten se nerad váže, má rád svobodu a sex tedy vnímá spíše jako zábavu a pouhé uspokojení základních potřeb.

 Fialová

A konečně fialová – tu mají rádi lidé, kteří preferují duchovno, takže sexuální hrátky jim pravděpodobně připadají příliš přízemní nebo dokonce jako ztráta času.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Sexualita podle barev: Vášnivá červená nebo nevinná bílá. Jaká je ta vaše?