Menu
WomanOnly
Krása

SEYO TDA – konečně účinné omlazení bez injekcí a bolestí

Lidé odjakživa toužili po zmírnění projevů stárnutí pleti, jakými jsou vrásky a povislé kontury obličeje. Pro skutečnou revitalizaci kožních buněk je však třeba účinné látky dopravit až do nejspodnějších částí pokožky, kam se nemůže dostat žádný pleťový krém ani sérum.

Dosud šlo dermis zasáhnout výlučně invazivními terapiemi. Nyní je však možné hluboké vrstvy kůže zregenerovat pomocí patentovaného léčebného systému SEYO TDA, který nabízí omlazení bez injekcí a bolestí. Sny renesančních alchymistů o elixíru mládí, stejně jako snahy současných dermatologů o trvalé neinvazivní omlazení pokožky, se konečně podařilo převést z teorie do praxe!

Čeká Vás 30minutová pohodová procedura řízená počítačem

Přístroj SEYO TDA dokáže šetrně vpravit hluboko do pokožky kyselinu hyaluronovou, čistý kyslík, vitamíny, minerály a extrakty z léčivých rostlin, které jsou nepostradatelné pro mladistvý a zdravý vzhled pleti. Pro klienta je procedura SEYO TDA trvající zhruba 30 minut vyloženě příjemná.

Odborník vede počítačem řízenou hlavici aplikátoru TDA v předem pečlivě určené vzdálenosti nad léčenými oblastmi kůže. Částice aktivních látek smíchané se speciálním tekutým prostředkem z ní tryskají nadzvukovou rychlostí, pod vysokým tlakem, a pronikají až do jader kožních buněk.

Po 8 ošetřeních, která se doporučuje absolvovat v prvním měsíci, je prokázáno zvýšení pružnosti pleti v průměru o 60 %, vyhlazení vrásek v okolí očí o 47 % a vrásek v obličeji až o 32 %. Další „udržovací“ ošetření mohou následovat v měsíčních rozestupech.

SEYO TDA je i v Praze – exkluzivně na Brandeis Clinic

SEYO TDA je dostupné i v České republice – exkluzivně na pražské klinice estetické medicíny Brandeis Clinic. Platí za vskutku revoluční ošetření, které pomáhá problematické, poškozené i citlivé pleti, předchází vzniku vrásek nebo zahlazuje již existující vrásky. Navíc odborné studie prokázaly účinek této metody i při hojení diabetických ran. SEYO TDA tedy slouží jak půvabu, tak zdraví.

Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka Brandeis Clinic, dodává: „Klienti oceňují, že u SEYO TDA neboli transdermální aplikace nejsou žádné kontraindikace. Je to terapie bez injekcí a nežádoucích účinků. A ještě informace k ceně: za 1 ošetření SEYO TDA vydáte 2400 Kč a za balíček 6 ošetření 12 960 Kč.“

Dopřejte si péči bez kompromisů na klinice evropské úrovně

Zaujalo Vás omlazení přístrojem SEYO TDA? Neváhejte a objednejte se na Brandeis Clinic, která patří k nejlépe vybaveným evropským klinikám. Kromě terapie SEYO TDA Vám nabízí i další metody neinvazivního omlazení pleti: moderní lasery, které dokážou zjemnit vrásky v rozmezí od 25 do 75 %, a to až na 5 let, případně dermabrazi či chemický peeling. Veškeré podrobnosti proberete s lékařem na individuální konzultaci.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

SEYO TDA – konečně účinné omlazení bez injekcí a bolestí