Menu
WomanOnly
Luxusní móda

Simona Krainová má z ostudy kabát. Její agenturu chce žalovat Valentino

Retrospektivní módní přehlídka tvorby italské značky Valentino v Praze slibovala skvělou podívanou pro milovníky módy. Nakonec však show končí ostudou a žalobou na pořadatele.

Ve středu proběhla v prostorách pražské restaurace Pálffyho paláce luxusní módní přehlídka The Best Of Valentino, během níž se na mole objevily šaty z posledních pěti let tvorby světoznámé italské značky.

Přehlídka, již představila agentura Czechoslovak Models, která zastupuje například modelku Simonu Krainovou, se však nevydařila. Na mole měly být k vidění šaty z prestižní londýnské výstavy Master of Couture, jenže tato výstava v britské metropoli aktuálně probíhá, tudíž šaty z ní rozhodně na módní přehlídku do Prahy neputovaly.

Neoficiální přehlídka pobouřila značku Valentino

Retrospektivní přehlídka nebyla oficiálně nahlášená a italská luxusní značka o jejím pořádání nevěděla. „Tato iniciativa nevyšla z naší firmy. Jedná se o zneužití značky a parazitování na jménu Valentino,“ uvedla Barbora Bergová z firmy Prospekta Moda CZ, která Valentina v Česku zastupuje

Agentura Czechoslovak Models se ale brání, že přehlídka byla nazvaná The Best of Valentino by VS Brands, a tedy ne Valentino. V nejbližší době proto plánuje podat na oficiálního distributora značky trestní oznámení.

Pokud budeme hodnotit módní přehlídku jako takovou, mnoho pozitiv nenajdeme. Šaty, které pocházejí původem z dílny legendární oděvní značky Valentino, k sobě opravdu nejdou s vysokými sandály s průhlednou platformou a řetízky, vhodnými leda do vykřičeného domu.

Proč modelkám nebyly šaty upravené na míru, to je také záhadou. Většině modelek šaty padaly, jedna nešťastnice se dokonce předvedla v šatech s roztrženou cedulkou na zádech.

Ať k žalobě dojde, či ne, jedno je jisté: k takovým trapasům na přehlídkách nesmí docházet, agentura Czechoslovak Models má z ostudy kabát.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Simona Krainová má z ostudy kabát. Její agenturu chce žalovat Valentino